Jeśli jesteście rodziną, która ceni sobie wspólne spędzanie czasu oraz pielęgnowanie wspomnień w postaci zdjęć, zgłoście się do nas! Do wygrania:

- rodzinny 4-dniowy pobyt w luksusowym hotelu SPA

- tytuł ambasadorów marki CEWE

- publikacja waszych rodzinnych zdjęć w mediach i w reklamach promujących markę CEWE

- voucher na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i inne FOTOPRODUKTY CEWE o wartości 2000 zł

Zgłoszenia do konkursu poprzez formularz na dole strony.

Zobacz również:

Regulamin konkursu

 

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA to znacznie więcej niż zwykły album fotograficzny. To najlepsze miejsce na przechowywanie wspomnień i kreatywny sposób na wyrażenie siebie poprzez fotografię. Każda okazja jest dobra, żeby stworzyć swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ – wakacje, rodzinne jubileusze, ślub czy narodziny dziecka – wszystkie te chwile są warte zapamiętania i utrwalenia w wygodnej i trwałej formie, do której będzie można powracać przez lata. CEWE FOTOKSIĄŻKA to również świetny pomysł na obdarowanie najbliższych.


CEWE FOTOKSIĄŻKA zapewnia wiele pozytywnych emocji i świetną zabawę już na etapie przygotowywania projektu. By zabrać się za tworzenie swojej fotograficznej opowieści, wystarczy ze strony CEWE.pl pobrać bezpłatne oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT lub skorzystać z kreatora online dostępnego na stronie. Program oferuje wiele formatów, mnogość szablonów i graficznych elementów, a także daje możliwość dodawania filmów w postaci kodów QR. Efekt końcowy zależy tylko od naszej wyobraźni. 

 

 

Firma CEWE to cały świat fotoprezentów. Poza CEWE FOTOKSIĄŻKĄ oferuje pełną gamę personalizowanych gadżetów - od fotoobrazów, fotograficznych kalendarzy po kubki czy puzzle. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie www.CEWE.PL.