Transparentny puder sypki Dust Matt, pogrubiający tusz do rzęs No Limit Volume Mascara i efektowny rozświetlacz Precious Highlighter – to nie tylko produkty, które otrzymały nasze Testerki, ale także jak się okazuje, idealny zestaw na letnie wyjazdy. Lekkie, skuteczne i pielęgnujące formuły, wydajne produkty, które sprawdzą się nawet u posiadaczek cer alergicznych. Oddajemy jednak głos naszym Testerkom!

Sposób na piękne, pogrubione rzęsy: No Limit Volume Mascara

Kto powiedział, że tusz ma jedynie podkreślać rzęsy? A co, gdyby również je pielęgnował? Tak właśnie jest w przypadku No Limit Volume Mascara, w której znajdziemy prowitaminę B5 i keratynę, które skutecznie wzmacniają rzęsy. Wyraźną różnicę w kondycji rzęs potwierdza 82% Testerek. Na brawa zasługuje również niezwykle wygodna szczoteczka, która precyzyjnie rozdziela i nie skleja rzęs. 94% Testerek potwierdziło, że tusz jest bezpieczny nawet dla wrażliwych oczu.

Efekt tafli, który możesz dowolnie stopniować: Precious Highlighter

Precious Highlighter to produkt, który zaczarował swoim blaskiem testujące Panie. 97% Testerek, stwierdziło, że Precious Highlighter nadaje skórze kuszący i długotrwały blask oraz wielowymiarowe wykończenie. 91% Testerek zauważyło, że rozświetlacz optycznie wygładza skórę. Co ważne, Precious Highlighter jest przyjazny skórze alergicznej, nie uczula i nie powoduje niechcianych wyprysków. Potwierdza to aż 92% Testerek.

Lekki puder z mistrzowskim efektem matującym: Dust Matt Loose Powder

Absolutny przebój wśród naszych Testerek! Jego matujące właściwości zachwyciły 99% Testerek. Przytłaczająca większość stwierdziła również, że puder nie zapycha porów (97%), zmniejsza ich widoczność (96%), a do tego jest bardzo dobrze tuszuje niedoskonałości (90%). 96% Testerek potwierdza, że Dust Matt jest w 100% bezpieczny, nawet dla alergików.

To jeszcze nie wszystkie wyniki testowania. Zerknijcie na poniższe infografiki i dowiedzcie się więcej o AA Wings of Color!