Prezenty na święta dla dzieci warto kupić wcześniej. Mamy wtedy czas, by poobserwować dziecko, czym się interesuje, na czym na dłużej skupia uwagę. Prezent dla dziecka powinien być na tyle ciekawy, by dziecko nie rzuciło go w kąt po jednej zabawie. Właśnie takie prezenty wybraliśmy. Są kreatywne, pobudzają wyobraźnie, wymagają myślenia i nie znudzą się przez dłuuuugi czas.

Oto 15 pomysłów na prezenty dla dziecka:

Szczególnie polecamy te dwie gry:

Opowiadanki
Opowiadanki to gra stworzona z myślą o wspólnym spędzaniu czasu. Rodzice z dziećmi poznają bajki i decydują o tym, jakie zwierzaki zostaną bohaterami opowieści. Kotek to odważny rycerz, a może samotny muzykant? Wiewiórka to ciekawska wiedźma czy niezdarna wojowniczka kung-fu? Ulubiona historyjka nie przestanie Was bawić, jeśli za każdym razem będziecie zmieniać występujące w niej zwierzęta: zły strażnik z dzisiejszej opowieści w kolejnej może stać się nieustraszonym kapitanem. Wszystko zależy od Was!

BrainBox - Obrazki
Cenisz sobie wartościowe gry, które oprócz zabawy pozwalają maluchom zdobywać wiedzę i rozwijać ważne umiejętności? BrainBox - Obrazki spełni Twoje oczekiwania! Zajrzyj do pudełka i odkryj 55 obrazków ze zwierzętami, przedmiotami i codziennymi sytuacjami z życia, które pozwolą Twojemu dziecku poznać nowe słowa i ćwiczyć proste liczenie. Dodatkowo zabawa z BrainBox opiera się na zapamiętywaniu, pozwala więc rozwijać jedną z najważniejszych dziecięcych umiejętności.

 

Te prezenty tez będą idealne:

Zobacz też: Jak zapakować prezent? >>>

Zobacz również: