Spis treści:

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Byk0
 12. Byk1

Każdy ze znaków zodiaku ma przypisany kamień, który wzmacnia, dodaje życiowej energii ... a także pomaga w zdobyciu bogactwa. Sprawdź koniecznie, który z nich jest przypisany właśnie Tobie!

Już teraz promocja:

Od 27.05 do 3.06 do końca dnia 10% rabatu na wszystkie kolekcje poza kolekcją Portrait, której 10% zysku jest przekazywany na Centrum Praw Kobiet oraz kolekcją Secret złoto.

Kod: BerriesxElle

Byk2

Iolit -

To przepiękny kamień, który wzmaga w osobie ekspresję oraz skupienie umysłu w sytuacjach tego wymagających. W szczególności dla zodiakalnego Barana to kluczowe przy podejmowaniu kluczowych inwestycyjnych decyzji. Dodatkowo chroni i zapewnia spokój ducha i prowadzi do harmonii między sercem a umysłem.

Zobacz również:

Byk3

Kobalt -

to bardzo silny kamień energetyzujący, który poprawia zdolności poznawcze oraz eliminuje lenistwo, które często dokucza Bykom. W ten sposób doda chęci do działania oraz rzetelniejszej pracy. To znak dla mówców, nauczycieli oraz tych związanych z przemawianiem do dużej grupy odbiorców. Doskonale wspomaga leczenie problemów skórnych.

Bliźnięta

Morganit -

to świetny kamień wspierający oraz ochraniający przez brakiem życzliwości ze strony innych ludzi. Zazdrość oraz fałszywe pochlebstwa potrafią zrujnować niejedno marzenie i plany. Chroni przed złym okiem i pcha realizację planów do przodu! Pozwala na przyciąganie pozytywnych ludzi, którzy dodatkowo wspomagają nasze plany i dają dobre pomysły w ich osiągnięciu.

Byk5

Różowy kwarc -

To wzmacniający kamień, który pozwala na stalowe nerwy w sytuacjach tego wymagających. To doskonały amulet dla Raków, które zbyt emocjonalnie podchodzą nawet do finansowych decyzji. Pomaga w trakcie leczenia schorzeń serca czy też kłopotów jelitowych czy żołądkowych. Jest to kamień ochronny zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujemy podjąć ważne decyzje.

Byk6

Onyks -

To kamień wspomagający równowagę psychiczną oraz fizyczną. Zodiakalne Lwy mają tendencję do bycia zbyt upartymi oraz rozdrażnionymi. Kiedy ktoś nie postępuje według ich planu, ich działanie zostaje w znaczny sposób zaburzone. Onyks jest też idealny w regeneracji układu nerwowego oraz wspomaga lecenie kompleksu niższości.

Byk7

Rodolit -

to doskonały Byk8, który pozwala na przywrócenie równowagi emocjonalnej, potrzebnej przy nagłych zmianach oraz perturbacjach. Zodiakalne Panny mają tendencję do przesadnego analizowania oraz kalkulacji, które czasem odbijają się na szybkim podjęciu decyzji. Pozwoli wzbudzić większą spontaniczność w działaniu oraz uwolni od negatywnych emocji i myśli.

Byk9

Szafir -

pozwala na rozbudowanie intuicji oraz pozwala na wydobycie z głebi nowych niekonwencjonalnych pomysłów. Przynosi spokój, dodaje odwagi oraz obdarza mądrością. Waga - znak zodiaku, który świetnie radzi sobie w interesach, dodatkowo zyska zimny umysł analityczny w sytuacjach tego wymagających.

Bliźnięta0

Topaz -

to kamień szlachetny wspomagający przezwyciężanie życiowych trudności i zakrętów. To także kamień królewski, który pozwoli na wyzbycie się negatywnych myśli oraz mrocznych proroctw. Do tych ostatnich zodiakalny Skorpion ma szczególną tendencję. Dzięki topazowi będzie mógł liczyć na uznanie, pomyślność oraz dobrą passę.

Bliźnięta1

Kwarc dymny -

to kamień, który ukierunkuje każdy umysł zodiakalnego Strzelca na lepsze tory. Potrafi wzmocnić silną wolę oraz uchronić przed używkami. To często rujnuje zodiakalnego Strzelca w podejmowaniu trafnych, opłacalnych decyzji. Dodatkowo świetnie sprawdzi się podczas rzucenia palenia, przy nadmiernej nerwowości czy też negatywnym i słabszym okresom w życiu zawodowym i osobistym.

Koziorożec

Spinel -

to kamień, który służy podnoszeniu odporności organizmu oraz sprzyja pomyślności podczas podejmowaniu ważnych decyzji. Zodiakalni Koziorożce to pracoholicy, którzy dzięki niemu przejrzą na oczy i będą potrafili zadecydować co jest w danej chwili ważniejsze. Zwiększa poczucie własnej wartości oraz sprawia, że zostaje zachowana równowaga pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym.

Bliźnięta3

Apatyt -

to najlepszy kamień dla tych, którzy mają niepohamowaną chęć ekspresji własnych kreatywnych celów oraz myśli. Duchowe i artystycznie nastawione Wodniki potrzebują kierunkowskazu, który pomoże im realizować się w pracy, która jest jednocześnie ich pasją i miłością. Apatyt wzmocni wiarę w to, ze tak może się stać, gdyż mają tendencję do negatywnych myśli. Pomaga w zaakceptowaniu swoich słabości i uwypukla te lepsze cechy charakteru.

Bliźnięta4

Turmalin -

to świetny kamień ochraniający, zwłaszcza w przypadku Bliźnięta5. Wspomaga dalszy rozwój duchowy oraz emocjonalny. Zodiakalne Ryby mają tendencję do bujania w obłokach, dlatego też turmalin pomoże im odnaleźć się w realnym świecie oraz realizacji marzeń. Dodatkowo harmonizuje pracę tarczycy oraz mobilizuje do działania, które przekłada się na realne warunki finansowania.