Spis treści:

  1. Znaki zodiaku kłamcy - Skorpion
  2. Znaki zodiaku kłamcy - Bliźnięta
  3. Znaki zodiaku kłamcy - Lew

Znaki zodiaku kłamcy - Skorpion

Skorpion to urodzony strateg oraz manipulant. Doskonale czuje się we wszelkich intrygach oraz planowaniu kolejnych wyzwań. Nie należy nadeptywać mu na odcisk, bo może się to źle skończyć! Zawsze zapamiętuje urazę i bez problemu wyśledzi i będzie gnębił swoją ofiarę. To jednak wrażliwe osoby, które bez potrzeby nie uganiają się za byle kim - zwyczajnie nie mają na to czasu. Kłamcami są idealnymi - bez zająknięcia, ani mrugnięcia okiem powiedzą wszystko to, co chcesz usłyszeć. Pamiętają swoje najdrobniejsze kłamstewka, dlatego nie przyłapiesz ich na mówieniu nieprawdy! Skorpion to dość ekscentryczny znak zodiaku, który wypomni Ci nawet najmniejszy błąd, gdy tego potrzebuje! Przedstawi swoje kłamstwo jako prawdę, którą Ty szybko przechwycisz.

Znaki zodiaku kłamcy - Bliźnięta

Bliźnięta to pozornie przyjemny i dość ciekawy znak zodiaku. Ich dwoista natura sprawia, że czasem nie potrafią opowiedzieć się po jednej stronie medalu. Chcą zjeść ciastko i nadal je mieć w ręku! W dodatku potrafią gubić się w zeznaniach. Słuchają jednym uchem, a wypuszczają drugim. Twoje największe bolączki i prośby o trzymanie czegoś w tajemnicy zwyczajnie zignorują. To jest wręcz sprzeczne z ich naturą! To ten dualizm sprawia, że trudno długo się na nie gniewać. Mają spory urok osobisty, który sprawdza się w związkach uczuciowych. Ich największym problemem jest brak zaangażowania w słuchanie innych. Potrafią kłamać na czyjś temat, plotkować oraz wydawać opinie tylko na podstawie swoich własnych przekonań.

Znaki zodiaku kłamcy - Lew

Dumny jak paw, a raczej lew! Zodiakalny Lew nie znosi porażek ani bycia gorszym niż inni. Jego kłamstwa są nieco inne niż wszystkich. Potrafi koloryzować rzeczywistość i przeinaczać ją tak, jakby tego chciał. Zawsze musi błyszczeć, wiec choćby nie zajął pierwszego miejsca - nie powie Ci o tym. Nie może znieść bycia na drugim planie - lubi brylować na salonach i w życiu osobistym. Ma spore grono fanów czy fanek  - kłamstwa w związku mogą się pojawić, gdy nie jest wystarczająco adorowany przez partnerkę. On da jej wszystko, ale on musi być jej oczkiem w głowie. To nie jest regułą - zwykle zodiakalny Lew brzydzi się kłamstwem, ale jeżeli może być w centrum uwagi - nigdy tego nie zaprzepaści!