Kolejny raz Czytelniczki i Czytelnicy Dobrych Rad nas nie zawiedli. Oddaliście ponad 5000 głosów! Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie oraz za wszystkie odpowiedzi. Wasza kreatywność nie zna granic. Redakcja magazynu bardzo dziękuje za wszystkie pozdrowienia, listy i laurki przysłane do siedziby redakcji. Wasze uzasadnienia wyboru ulubionego produktu nie raz wprowadzały w zaskoczenie oraz wywołały uśmiech na twarzy.


Na ulubieńców kosmetycznych, można było głosować za pomocą trzech metod: wysłania kuponu dołączonego do magazynu Dobre Rady oraz Samo Zdrowie, wypełnienia formularza online lub wysłania smsa.

W związku z RODO podajemy listę zwycięzców opartą o wymienienie imienia wraz z nazwą miejscowości lub województwa. Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się poprzez drogę mailową lub telefoniczną z informacją o wygranej i prośbą o podanie adresu do wysyłki nagrody.
Nie publikujemy listy wygranych osób głosujących poprzez sms, ponieważ nie możemy ujawniać numerów telefonów zwycięzców. W tej kategorii będziemy kontaktować się ze zwycięzcą odpowiadając na ten sam numer, z którego została wysłana wiadomość z odpowiedzią konkursową.

Poznaj zwycięzców w głosowaniu online

Poznaj zwycięzców w głosowaniu papierowym