Nowy sezon zwiastuje porządki w garderobie i uzupełnianie szafy o brakujące elementy. Jest to także doskonały moment na zakup wymarzonych i upatrzonych akcesoriów. My w tym sezonie stawiamy na torebki! Które modele skradły nasze serca? Jakie torebki są najmodniejsze? Podpowiadamy!

Torebka na wiosnę: mikro saszetka

Mikro saszetki, czyli młodsze siostry popularnych nerek, podbijają nasze serca! Niewielkie etui na pasku założone do zwiewnej sukienki lub mała torebka zawieszona na szyi to coś, co będziemy nosić przez najbliższe miesiące. Jest to doskonałe rozwiązanie gdy jesteśmy w ruchu lub gdy chcemy mieć pod ręką kilka niezbędnych przedmiotów. Co ciekawe, mikro saszetki można łączyć ze sobą lub nosić w zestawieniu z innymi, większymi torebkami.

Torebka na wiosnę: worek

Torba worek to model, który od wielu lat przeplata się z najnowszymi trendami. Możemy wrzucić do niej wiele rzeczy, a najlepszym określeniem będzie pełny luz i zorganizowany chaos. Możemy wybrać modele mniejsze, na długim pasku lub duże, mieszczące w sobie zadziwiającą ilość rzeczy. Torba worek będzie nadawała się zarówno na wyjście do pracy, jak i na wypad za miasto z dziećmi lub z przyjaciółkami. W tym sezonie najmodniejsza będzie torebka worek skórzana lub pleciona.

Torebka na wiosnę: półksiężyc

Półokrągła, niewielka torebka w stylu retro to prawdopodobnie jeden z najmodniejszych modeli ostatnich sezonów. Do tej pory modne były modele sztywne, natomiast na wiosnę do naszej kolekcji dołączamy torebkę miękką i marszczoną.

Torebka na wiosnę: shopper

To jeden z naszych absolutnych ulubieńców! Pomieści wszystko, a noszona na ramieniu sprawia, że mamy wolne ręce. W tym sezonie wybierz shopperkę w klasycznym kolorze lub skuś się na równie modny, pastelowy model!  

Torebka na wiosnę: mała torebka

Ten model torebki świetnie sprawdza się na małe wyjścia, do sukienki, na spacer, czy na krótkie zakupy. Zmieścimy tam to co niezbędne, czyli portfel, telefon, kilka kosmetyków, okulary i chusteczki.

Torebka na wiosnę: na łańcuszku

Torebka na łańcuszku już od kilku sezonów cieszy się dużą popularnością. Modne są mniejsze oraz większe modele.

Zobacz również:

Torebka na wiosnę: do ręki

Te torebki może nie są najwygodniejsze, bo są sztywne i trzeba je trzymać w ręce, ale prezentują się bardzo elegancko i wbrew pozorom pomieszczą w środku sporo rzeczy. Możemy wybrać model bez dodatkowych rączek lub z niewielkim, metalowym łańcuchem, który dodaje pazura.