Kamień szlachetny dla Barana - heliotrop

Żywiołowe i pełne pasji zodiakalne Barany potrzebują zrównoważenia i balansu w życiu. Nadmierny popęd i wybuchowość sprawia, że z trudnością jest im pogodzić się z porażką w życiu. Heliotrop złagodzi bóle mięśniowe i napięciowe oraz poprawi jakość snu.

Kamień szlachetny dla Byka - malachit

Perfekcyjny Byk to jednocześnie domator, który uwielbia mieć wszystko pod kontrolą. Dzięki malachitowi ukoi nerwy oraz będzie mógł wejść w stan długotrwałego wyciszenia. Głęboka zieleń dodatkowo poprawi nastrój podczas gorszych chwil, nawet jeżeli są mu wróżone w horoskopie tygodniowym.

Kamień szlachetny dla Bliźniąt - agat

Wszędobylskie Bliźnięta nienawidzą nudy. Uwielbiają się uczyć nowych rzeczy i poszerzać wiedzę. Zwłaszcza agat mleczny czy błękitny będzie dla nich najlepszym wyborem. Noszony tuż przy skórze wspomaga leczenie zmian skórnych.

Kamień szlachetny dla Raka - kamień księżycowy

Delikatny i rodzinny Rak to znak, który odbiera najczulsze bodźce z zewnątrz. Troszczy się o innych, najczęściej zapominając o sobie. Jeżeli chcesz wprowadzić harmonię w swoim życiu osobistym, postaw na kamień księżycowy, który doskonale wpasuje się do odbiorcy.

Kamień szlachetny dla Lwa - onyks

Dumny i niezwykle lojalny Lew to dobry towarzysz i kompan na całe życie. Wystarczy docenić jego hojność i dobroć, a będzie twój na zawsze. Onyks pomaga wyeliminować negatywne myślenie i dodaje sił na co dzień. Pomoże zwłaszcza tym Lwom, które nie mogą się uporać z bolesnymi zawodami w sferze uczuć.

Kamień szlachetny dla Panny - awenturyn

Dokładna i analityczna Panna musi mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Jej harmonogram pracy jest niezwykle napięty i nie ma w nim czasu na głupoty. Awenturyn pomoże jej rozluźnić się i poczuć prawdziwy sens życia.

Kamień szlachetny dla Wagi - turmalin

Waga to niezwykle przyjemna osoba, która wie, co to dobre maniery. Brzydzi się niestosownym zachowaniem i obskurnym ubiorem. Lubi drogie oraz piękne rzeczy. Turmalin pomoże jej zwłaszcza wtedy, gdy "zazdrosne oko" będzie przesyłać negatywną energię!

Zobacz również:

Kamień szlachetny dla Skorpiona - różowy kwarc

Tajemniczy i uwodzicielski Skorpion jest na co dzień nieśmiały. Nie każdego wprowadzi do swojego świata zagadek i mroku. Różowy kwarc poprawia stosunki międzyludzkie oraz sprawia, że zodiakalne Skorpiony zaczynają wychodzić z emocjonalnej skorupy i ufać innym.

Kamień szlachetny dla Strzelca - topaz

To urodzony podróżnik niezwykle tolerancyjny i ciekawy życia. ma swoje zdanie, którego zażarcie broni, ale z miłą chęcią wysłucha drugiej osoby. Topaz przyciągnie bogactwo, szczęście, obfitość oraz zapewni bezpieczeństwo podczas podróży.

Kamień szlachetny dla Koziorożca - rubin

Konsekwentny w dążeniu do celu i niezwykle wytrwały. Pracoholik, który jest wręcz zakochany w tym co robi i nie widzi sensu, aby praca nie była na pierwszym miejscu. Rubin wspomoże układ krwionośny oraz serce, a także "ociepli" chłodne oblicze Koziorożca.

Kamień szlachetny dla Wodnika - granat

Indywidualiści, którzy zawsze mają pomysł! Wyjdą z każdej sytuacji obronną ręką dzięki wiedzy oraz nietuzinkowym sposobom. Granat wzmocni ich siłę w dążeniu do celu oraz zapewni witalność na długi czas.

Kamień szlachetny dla Ryb - ametyst

Niezwykle uduchowiony i mistyczny znak zodiaku, który wręcz żyje w osobnym świecie marzeń. Nie lubi tego co banalne i materialne. Szuka spełnienia, równowagi i kocha pomagać słabszym, często zapominając o sobie. Ametyst to kamień mistyków, astrologów oraz uzdrowicieli.

Czytaj także:

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku!

Pachnący horoskop - jaki zapach pasuje do Twojego znaku zodiaku?