Zimowa kurtka z futrzanym kołnierzem

Zimowa kurtka z futrzanym kołnierzem to jeden z najbardziej oczywistych wyborów, gdy słupek rtęci pokazuje temperaturę poniżej 0°C. I choć nosimy tego typu modele od lat, wcale nam się nie nudzą! I to nie tylko dlatego, że w futerku dopiętym do kaptura czy kołnierza każda kobieta wygląda pięknie. Oprócz tego, że są ciepłe, nie da się nie zauważyć ich praktyczności. Zimowa kurtka z futrzanym kołnierzem może być noszona na wiele różnych sposobów.

Kurtka z futerkiem w eleganckiej wersji

Już samo doszycie futerka sprawia, że nawet zwykła puchówka traci swój sportowy charakter. Wystarczy zastosować do tego zwężenie w talii i kilka ozdobnych detali, by kozaki na słupku zrobiły resztę, czyli stworzyły komfortową stylizację w miejskim stylu. Możesz w ten sposób uzupełnić zarówno zestaw składający się ze spodni rurek i casualowej koszuli, jak i sukienkę.

Puchowa kurtka z futrzanym kołnierzem na co dzień

Zimowa kurtka z futrzanym kołnierzem w modnym kolorze khaki czy bardziej uniwersalnym granacie to jeden z najbardziej oczywistych elementów wieńczących codzienne stylizacje z jeansami w roli głównej. Przy czym warto zaznaczyć, że "oczywisty" wcale nie jest synonimem słowa "nudny". Zabawne zapięcia nawiązujące do stylu pensjonarki, rzucające się w oczy złote detale albo po prostu praktyczne dwustronne kurteczki nie mają nic wspólnego ze znanymi nam sprzed lat grubymi puchówkami z kapturami wykończonymi futerkiem.

Zimowa kurtka z futrzanym kołnierzem - efekt jest dziełem dodatków

Choć zimowa kurtka z futrzanym kołnierzem sama w sobie jest niezwykle kobieca, odpowiedni efekt możesz uzyskać dopiero za sprawą właściwie dobranych dodatków. Butami, których komfort kobiety doceniają już od wielu sezonów są botki EMU. Ciepłe i mięciutkie sprawiają, że po pierwszym włożeniu nie chcesz myśleć o żadnych innych botkach. Tego typu obuwie warto jednak nosić jedynie do stosunkowo krótkich kurtek o sportowym kroju.

Na wybiegach w tym sezonie królowały nieco mniej wygodne, ale za to dużo bardziej efektowne stylizacje wykorzystujące tylko jeden kolor. Długie kozaki w jednym z najmodniejszych odcieni tej jesieni zestawiano z długim wełnianym płaszczem. Spróbuj ten trend zaadaptować na co dzień: zamiast płaszcza włóż wygodniejszą kurtkę z futrzanym kołnierzem, a kozaki za kolano możesz zastąpić spodniami w kolorze okrycia wierzchniego.