Każda sytuacja, która spotyka nas w życiu, stwarza okazję do poznawania siebie, swoich możliwości, swojego stylu i sposobu na wyrażenie siebie. Aby czuć się w tych sytuacjach komfortowo powinniśmy zadbać o odpowiednie ubrania. Nawet podstawowe produkty, takie jak sukienka, spodnie, sweter, płaszcz, spódnica i sprawią, że będziemy gotowi na wyzwania codzienności.

To wszystko znajdziemy w drugiej kolekcji jubileuszowej polskiej marki Top Secret, która kończy w tym roku 25 lat! Marka słucha naszych potrzeb i przygotowuje różnorodne kolekcje, które pomagają budować własny styl, zarówno na co dzień i w sytuacjach wyjątkowych. Dają nam to, co najważniejsze, czyli poczucie bezpieczeństwo i akceptacji, w zgodzie ze światowymi trendami. 

Co powinno w szczególności zwrócić naszą uwagę?

W tej kolekcji Top Secret znajdziemy różne wariacje na temat relaksu, komfortu i utylitaryzmu. Wraz z marką wracamy do korzeni, uciekamy z miasta i zachwycamy się naturą. Jest to szansa, aby wziąć oddech od codzienności, a także by nabrać dystansu to tego, co otacza nas na co dzień.

Jubileuszowa kolekcja Top Secret: komfort

Zobacz również:

Top Secret stawia na nasz komfort. Marka doskonale przygotowuje nas na jesień. W tej kolekcji znajdziemy liczne swetry i okrycia, które nie tylko pięknie będą się prezentować, ale jednocześnie zapewnią nam tak ważny komfort termiczny. Marka udowadnia, że praktyczność i wygoda może iść w parze z modą i trendami. Wybierając takie produkty nie tylko będziemy się czuć dobrze, ale jednocześnie da nam to poczucie dobrej inwestycji, którą będziemy celebrować przez lata.

Jubileuszowa kolekcja Top Secret: utylitaryzm

To drugie hasło, które mocno wybrzmiewa w nowej kolekcji Top Secret. Ubrania z nowej kolekcji są połączeniem wygody, komfortu i praktyczności. Liczne kieszenie, neutralne kolory stworzą nie tylko praktyczną bazę naszej garderoby, ale jednocześnie będą źródłem poczucia bezpieczeństwa i pozytywnej energii, która napędzi nas do działania.

Jubileuszowa kolekcja Top Secret: kolory i printy

Ogromną rolę w tej kolekcji odgrywają barwy i wzory. Do kolorów bazowych zaliczyć możemy beże, brązy, rudości, czerń i ożywiający żółty, miodowy, biel. Dla fanek mocniejszych akcentów też coś się znajdzie! Zwierzęce printy, modne kraty czy elementy z ekologicznej skóry pozwolą na ekspresję siebie w nadchodzącym sezonie.