Czym jest lakier hybrydowy w markerze?

One Step Hybrid w markerze to zupełnie nowa propozycja wśród pojawiających się bezustannie akcesoriów do pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Ma wiele zalet i przynosi użytkowniczkom korzyści, których nie dają tradycyjne produkty z rodziny hybryd. Jego innowacja polega na poręcznej formie markera, zapewniającej łatwe i skuteczne pokrycie całej płytki. Nie musisz już za każdym razem moczyć szczoteczki w pojemniczku. Sięgnij po lakier One Step Hybrid i ciesz się pięknymi paznokciami przez kilka tygodni!

Zalety lakieru hybrydowego w markerze

Dzięki precyzyjnie skrojonej szczoteczce aplikacja lakieru okaże się niezwykle prosta, gdyż jej kształt dopasowuje się do każdej płytki. Nie musisz martwić się, że cokolwiek samodzielnie wypłynie z markera bądź wyschnie podczas malowania – opakowanie zostało zaprojektowane tak, byś miała pełną kontrolę nad całym procesem stylizacji. Nie zniszczysz więc swoich paznokci i wszystkiego wokół. Ponadto w palecie znajdziesz zarówno kolory na każdą porę roku, na różne ważne wydarzenia, jak i na co dzień. Co najważniejsze – do wykonania manicure hybrydowego za pomocą lakieru w markerze nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów. One Step Hybrid to

Dla kogo lakier w markerze?

Lakier 3w1 to doskonała opcja dla pań, które dopiero zaczynają przygodę z samodzielną stylizacją hybrydową. W domowym zaciszu możesz wykonać swój pierwszy manicure bez pomocy wykwalifikowanej stylistki. Ale lakier w pisaku to propozycja nie tylko dla początkujących manicurzystek. Innowacyjna formuła znacznie ułatwi pracę także tym doświadczonym profesjonalistkom. I wreszcie to świetna alternatywa dla pań żyjących w ciągłym biegu i niemających czasu na długie wizyty w salonach kosmetycznych. W zaledwie kilka minut pokryjesz wszystkie paznokcie wybranym kolorem, by cieszyć się dopracowanym manicure przez kilka tygodni. 

Jak aplikować lakier w pisaku?

Zwolenniczki lakierów hybrydowych 3w1 potwierdzają, że jego użycie jest bajecznie proste. Wystarczy przekręcić marker, by samodzielnie dozować zawartość. Sprawdź, jak krok po kroku wykonać doskonały manicure hybrydowy lakierem w pisaku.

1. Opracowanie płytki
Odsuń skórki i nadaj paznokciom dowolny kształt. Następnie zmatuj płytkę bloczkiem polerskim i odtłuść ją cleanerem. 

2. Przygotowanie produktu
Po otwarciu markera przekręć go pędzelkiem ku górze i delikatnie przekręcaj marker do chwili pojawienia się na nim lakieru.

3. Aplikacja lakieru 
Po pokryciu płytki lakierem umieść palec bądź dłoń w lampie. Następnie połóż kolejną warstwę produktu i ponownie wsuń rękę do urządzenia.

Zobacz również:

4. Nałożenie oliwki
Po wyschnięciu warstw lakieru wetrzyj odrobinę oliwki w paznokcie oraz skórki, aby uzyskać błyszczące paznokcie.
 

Materiał powstał przy współpracy z Semilac