Piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety, ale trzeba włożyć niemało wysiłku w to, by zawsze wyglądały tak, jak zaraz po wyjściu od kosmetyczki. Albo przynajmniej prawie tak dobrze. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu od Nails Inc. wszystko może się zmienić. Lakier w sprayu Paint Can to najsprytniejszy od czasów suchego szamponu wynalazek dla zabieganych. Koniec z wymówkami i długimi godzinami spędzonymi w salonie kosmetycznym. Mamy sposób na elegancki manicure bez wysiłku.

paint-can-lakiery
Lakiery Paint Can są dostępne w 8 modnych kolorach, m.in. w odcieniach złotego, klasycznej czerwieni i słodkim różu.
Materiały: Nails & Inc.

Jak to działa?

Spryskujemy paznokcie sprayem po uprzednim nałożeniu na nie bazy. Precyzja nie jest tu ważna – nadmiar lakieru bez problemu zetrzesz ze skóry, gdy już skończysz malować paznokcie. Nie musisz się też martwić, czy kolejna warstwa lakieru na pewno wyschła – ani denerwować, gdy okazuje się, że jeszcze nie. Spray możesz też nałożyć na żelowe paznokcie.

lakier-w-sprayu-paint-can
Zdjęcie: Nails & Inc.

Jak to zrobić krok po kroku?

  1. Przed nałożeniem lakieru, malujemy paznokcie specjalną bazą (Paint Can Best Friend 2 in 1) i czekamy chwilę aż wyschnie – to bardzo ważny krok, którego nie można pominąć!
  2. Wstrząśnij opakowaniem i spryskaj paznokcie lakierem z odległości 10-15 cm. Aby nie zabrudzić przestrzeni dookoła, przykryj stół papierem lub folią.
  3. Umyj ręce mydłem, oczyszczając resztki lakieru ze skóry wokół paznokci gąbką.
  4. Dla trwalszego efektu możesz pomalować paznokcie bezbarwnym lakierem.
lakier-do-paznokci-w-sprayu-manicure
Zdjęcie: Nails Inc.

Czy to naprawdę działa? Zobaczcie, jak to robią ekspertki Nails Inc.:

Lakiery Paint Can są dostępne w 8 modnych wiosennych kolorach. Na razie nie można je kupić tylko przez internet (na przykład na stronie producenta), ale to pewnie kwestia czasu nim pojawią się w drogeriach w Polsce. Cena lakieru to 10 funtów, bazy pod lakier - 8 funtów.