Lipiec to czas letnich przyjęć, więc…

Zapraszamy Was na letnią ucztę pod chmurką! W nowym numerze nie zabraknie inspiracji i pomysłów na stylowe garden party: począwszy od miejsca, poprzez dekoracje aż po wykwintne menu. Oprócz tego, oficjalnie otwieramy sezon na desery z jagodami! Słodkich akcentów nie zabraknie także we wnętrzach, a kropką nad i tych stylowych aranżacji będą letnie bukiety – pokażemy jak je wykonać krok po kroku.

Przygotowania do wakacji

W tym roku zadbaj o to, by nie zostawiać ich na last minute. Czego nie powinno zabraknąć w wakacyjnej apteczce? Co spakować do letniej kosmetyczki? Zrobiliśmy już listę niezbędnych rzeczy za Ciebie! W nowym numerze znajdziesz też najmodniejsze wakacyjne trendy oraz (prawdopodobnie) największy przegląd stylowych butów na lato. W tym roku nosimy się na płasko! W ferworze przygotowań, warto pamiętać o zdrowym odżywianiu i ruchu - 10 sposobów na to, by nie przytyć przez wakacje zebrał dla nas Konrad Gaca.

Letnie spotkania

W lipcowym numerze o długiej drodze do bycia razem i budowaniu szczęśliwego związku opowiadają Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski oraz Monika Paprocka-Szczepanik i Tomasz Szczepanik. Na łamach Claudii  spotkamy się także z Małgorzatą Sochą, Dorotą Pomykała i siostrami Matkowskimi.

Jak założyć własną stronę internetową?

To właśnie strona www będzie w tym miesiącu głównym tematem w Akademii Przedsiębiorczości. Przejdziemy krok po kroku przez proces zakładania strony, opowiemy o zasadach ich tworzeniach - i o dwóch kobietach, którym udało się to po mistrzowsku. 

Prezenty na lato

W nowym numerze nie zabraknie również letnich dodatków! Lipcową Claudię możecie kupić z modną pasiastą torbą shopperką w dwóch kolorach: słonecznym żółtym i morskim.

torby-wakacyjne

Do wyboru także magazyn kulinarny pełen przetworów oraz modne wakacyjne tatuaże, które będą stylowym uzupełnieniem letnich stylizacji.

tatuaże