Czy w „M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) zabierze Kingę (Katarzyna Cichopek) nad morze? Na to wygląda! Gwiazda udostępniła film z którego wynika, że małżeństwo uda się na wyjazd. Nie wiadomo tylko, w jakim celu jest ta wycieczka. Czy wyjazd oznacza rozstanie, a może będzie to próba zażegnania kryzysu, jaki jest w małżeństwie Zduńskich?

Kinga i Piotrek – co będzie z ich małżeństwem?

Jeszcze przed wakacjami mogliśmy zauważyć, że małżeństwo Zduńskich przechodzi poważny kryzys. Czy Piotr po powrocie ze Stanów Zjednoczonych skupi się na żonie czy jednak będzie wracał myślami do Kamili? Czy Kinga będzie coraz bliżej Pawła? Może okazać się, że wyjazd nad morze i oderwanie się od codzienności będzie dokładnie tym, czego potrzebują Zduńscy.

M jak miłość - co jeszcze wydarzy się w nowym sezonie?

Już na początku nowego sezonu Aneta będzie miała powód do radości. Na wolność wyjdzie Olek (Maurycy Popiel). Aneta skłamie na temat swojej rodziny, jednak bardzo szybko kłamstwo wyjdzie na jaw! 

Kolejnym znakiem zapytania jest obecność Magdy (Anny Muchy) w mieszkaniu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Wygląda na to, że mieszkanie na Deszczowej będzie miało nową lokatorkę. Jak będzie naprawdę? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Jak uważacie, co będzie działo się po wakacjach w „M jak Miłość”?