Szukacie inspiracji prezentowych? Zobaczcie jakie prezenty dla swoich bliskich wybrali laureaci konkursu Magiczne i rodzinne święta z CEWE! 

Klaudia - laureatka nagrody głównej.

Przygotowałam prezent dla męża CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ze zdjęciami z naszych podróży z ostatniego roku. Co roku staram się przygotowywać takie osobiste prezenty. Jest to świetny pomysł, aby wspomnienia nie zatarły się z biegiem czasu. Tym bardziej, ze był to dla nas przełomowy rok. Wiosną udało nam się wraz z 1,5 roczną córką polecieć na Maltę, a w kolejne bliższe podróże wybraliśmy się już we czwórkę!

 

Iwona -wyróżnienie.

Chciałam obdarować moją mamę CEWE FOTOKSIĄŻKĄ ze zdjęciami mojej córki Natalki. Na co dzień dzieli nas wiele kilometrów i mama nie może uczestniczyć w pięknych chwilach życia mojej córeczki. Fotoksiążka pozwoli jej poczuć się blisko nas, sprawi, że w oku zakręci się łza, a wspomnienia ożyją. To idealny sposób na zatrzymanie czasu, wyrażenie miłości i szacunku wobec drugiej osoby.

 

Martyna - wyróżnienie.

W te święta chciałabym obdarować moją najwspanialszą mamę CEWE FOTOKALENDARZEM ze zdjęciami jej ukochanych wnuczek. Przez 12 miesięcy będzie mogła cieszyć się ich widokiem. To już kolejny kalendarz, którym obdarowuję mamę. Zawsze po zakończeniu roku wycina zdjęcia z kalendarza i wkleja do albumu. CEWE FOTOPRODUKTY są zawsze trafionym prezentem.

 

Katarzyna - wyróżnienie.

Całkiem niedawno wprowadziliśmy się do naszego wymarzonego mieszkania. Niby jest przytulnie, bo palą się świeczki, rodzinnie i przyjemnie, bo są zwierzątka, a mimo to czuliśmy niedosyt. Przede wszystkim brakuje zdjęć naszych dzieci. One tak szybko rosną. Chciałabym zatrzymać chociaż na chwilę te najpiękniejsze momenty. Dlatego też CEWE FOTOOBRAZ na drewnie chciałabym podarować całej naszej rodzinie. Abyśmy mogli codziennie patrzeć na niego i cieszyć się własnym szczęściem.

Wejdź na http://www.cewe.pl i zamów wymarzony prezent dla swojej rodziny