Makijaż wieczorowy krok po kroku - stylowe kreski

Czarna linia na powiece zawsze dodaje spojrzeniu głębi. W połączeniu z szampańskim odcieniem na powiekach stworzy wysmakowaną oprawę oka - idealną na wielkie wyjście. To idealny makijaż wieczorowy do małej czarnej sukienki.

 

Makijaż wieczorowy w stylu gwiazd

Idealny do czerwonej sukienki i złotych dodatków. By był intensywny i mocno lśnił, górną i dolną powiekę pomaluj najpierw tłustą, złocistą
kredką. Dzięki temu nałożony następnie cień przetrwa imprezę do świtu.

 

Makijaż wieczorowy krok po kroku - księżycowe smoky eye

Najpierw malujemy ruchome partie dolnej miękką czarną kredką, a następnie rozcieramy je tworząc efekt "przydymionego" oka. Dopiero teraz za pomocą kleju do rzęs przyklejamy brokat. Ten makijaż wieczorowy świetnie pasuje do kreacji w cekiny - zwłaszcza w odcieniach grantu i niebieskiego.

 

Makijaż wieczorowy w zieleni - pawie pióro

Niezwykle efektowne połączenie złota i zieleni w chłodnym metalicznym odcieniu. Ruchomą część górnej powieki od środka do zewnętrznego kącika oraz dolną od wewnętrznego kącika do środka malujemy złotą kredką, przeciwległe części powieki - zieloną. Efekt dopełnią doklejone na końcu kępki.

 

Makijaż wieczorowy z kryształkami - brokatowe smoky eye

Inny wariant smoky eye z brokatem. Doklejone na policzku kryształki to bardzo modne i zmysłowe dopełnienie makijażu wieczorowego. Nakładaj je na skórę za pomocą pęsetki, zanurzajac jeden koniec produktu w kleju do rzęs. Na stronach internetowych
i w sklepach dla makijażystów możesz kupić też ozdoby samoprzylepne.