Do testowania dwóch zestawów kosmetyków przeznaczonych dla kobiet w wieku 50+ i 60+ zaprosiliśmy 150 testerek.

Pierwsze 75 uczestniczek otrzymało zestaw dla kobiet 50+

  • Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF15
  • Odżywczy krem na noc
  • Serum- maska wygładzająco-napinająca do twarzy, szyi i dekoltu
  • Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc

Kolejne 75 testerek wypróbowało zestaw dla kobiet 60+

  • Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF15
  • Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na noc
  • Serum- maska wygładzająco-napinająca do twarzy, szyi i dekoltu
  • Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc

Ważna kwestią i cechą wyróżniającą produkty Radical Age Architect jest ochrona przed elektrosmogiem. Każdego dnia komórki skóry narażone są na uszkadzające je działanie czynników zewnętrznych zwanych elektrosmogiem- pole elektromagnetyczne (PEM) i światło niebieskie (HEV). Może to prowadzić do nieprawidłowych podziałów komórek, a co za tym idzie pogorszenia kondycji i wyglądu skóry, objawiającego się przyspieszonym starzeniem.

 Czy wiesz jak elektrosmog wpływa na Twoją skórę? Degraduje włókna białek strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny), depolimeryzuje kwas hialuronowy, przyspiesza procesy fotostarzenia skóry, a cera nabiera niezdrowego odcienia. Dlatego cieszymy się, że na rynku znalazłyśmy odpowiedź na ten problem.

„Bardzo dobry skład, konsystencja, przyjemne działanie, poręczne opakowania, przystępna cena. Produkty dostosowane do potrzeb dojrzałej skóry, wieku, kondycji.” – pisze Andżelika G., jedna z naszych testerek o produktach. Koniecznie zobaczcie infografikę (na końcu artykułu), gdzie znajdziecie wyszczególnione oceny i wyniki wszystkich kosmetyków.

Cała linia Radical Age Architect skupia się na tym, żeby doprowadzić skórę do dobrej kondycji, skutecznie nawilża, odżywia, a przede wszystkim odbudowuje prawidłową architekturę włókien podporowych skóry. Wszystkie produkty mają działanie przeciwzmarszczkowe. 9 na 10 testerek zauważyło znaczną poprawę jakości swojej skóry po stosowaniu produktów od Farmony.

Obydwa kremy na dzień z zestawów 1 i 2: Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień RADICAL AGE ARCHITECT 50+ i Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień RADICAL AGE ARCHITECT 60+ SPF 15 mają aktywny składnik PEM & BLUE LIGHT PROTECT. Jest to tarcza ochronna, która ogranicza niekorzystne skutki wpływu promieniowania niebieskiego na komórki skóry. 97% Testerek twierdzi, że poprawiła się jędrność i elastyczność ich skóry.

Po użyciu kremu na noc, oczekujemy, że nasza twarz będzie wyglądać na wypoczętą i wyraźnie młodszą. Uczestniczki z poszczególnych grup, dostały do przetestowania dwa kremy na noc: Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na noc RADICAL AGE ARCHITECT 50+ i Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na noc RADICAL AGE ARCHITECT 60+.  W przypadku pierwszym, w grupie 50+, 96% ankietowanych uważa, że po odżywczym kremie, miały efekt wypełnienia zmarszczek. W drugiej grupie 60+, 93% kobiet, przyznaje, że poprawiła się ich gęstość skóry.

Ostatnie dwa produkty, czyli Serum-maska wygładzająca do twarzy, szyi i dekoltu RADICAL AGE ARCHITECT 50/60+ oraz Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy RADICAL AGE ARCHITECT 50/60+ były testowane przez obydwie grupy. Aż 92% Testerek chwaliło sobie, że krem pod oczy zredukował opuchnięcie i cienie pod oczami. Natomiast serum- maska ujednoliciła koloryt skóry uczestniczek. I jak nie być zadowolonym z takich efektów?

Radical Age Architect – Przetestuj sama!

Aż 96% naszych Testerek poleci kosmetyki z linii Radical Age Architect swojej przyjaciółce lub bliskiej osobie. Polecą je, ponieważ widzą efekty i cieszą się poprawioną kondycją swojej skóry – elastycznością, jędrnością i  gęstością. Zobacz inne zalety produktów Radical Age Architect na poniższej infografice!