Zanim zostały ekspertkami od urody, nie miały większej wiedzy o kosmetykach. Dziś mogą mówić o nich godzinami, i robią to z widoczną przyjemnością. I ze znawstwem: potrafią dobrać kompletną pielęgnację, modny makijaż czy zapach, który będzie pasował i cieszył dłużej niż przez czas spotkania. My dotąd znałyśmy tylko produkty Oriflame, teraz – dzięki wspólnej akcji – możemy przedstawić też trzy konsultantki z rzesz tych, którym marka zawdzięcza swoją wielką popularność w Polsce. Jak wyglądają specjalistki od kosmetyków, co lubią, czego używają?

Klaudia Ostrowska

Wrocławianka. Z Oriflame jest związana od 8 lat. Zaczynała jako członkini klubu, teraz jest dyrektorem. Podoba się jej – zwłaszcza odkąd została mamą! – cudownie nienormowany czas pracy i możliwość nieograniczonych zarobków.

Kosmetyczne hity Polek?

Numerem jeden jest oczywiście tusz do rzęs Wonder Lash! To bestseller, dziewczyny nim się zachwycają. Lubiane są też zapachy, np. Giordani Gold Essenza, sama go chętnie używam. Wierna jestem też paletce do brwi, to mój najważniejszy, ulubiony kosmetyk, używam codziennie. Nie rozstaję się z kremem do ust, słynną „beczułką”, to mój balsam-talizman

Mój żelazny zestaw:

1. ORIFLAME Zestaw do brwi The ONE; 34,90 zł
2. ORIFLAME Krem uniwersalny Tender Care; 25,90 zł
3. ORIFLAME Wodoodporny tusz do rzęs The ONE 5-w-1 Wonder Lash; 39,90 zł


 

Katarzyna Misiorna

Mieszka w Lipnie koło Leszna. Przygodę z Oriflame zaczęła cztery lata temu, jeszcze na studiach zarządzania. Zachwyciła ją możliwość rozwoju, no i tematyka beauty. Teraz zajmuje się budowaniem struktury sprzedaży, jest tzw. Złotym Dyrektorem.

Po pierwsze: oczyszczanie

Zawsze powtarzam, że na zaniedbanej skórze nie uda się makijaż. Zwracam więc uwagę na pielęgnację, a przede wszystkim oczyszczanie. Mamy naprawdę świetne produkty. Moje typy? Uwielbiam żel do mycia twarzy NovAge, bo myje dogłębnie, nie wyobrażam sobie też dnia bez żelu pod prysznic Mięta & Malina Love Nature. Cieszy mnie, że doceniają je też klientki. Choć hitem oczywiście jest... – nie będę oryginalna, prawda? – ...tusz Wonder Lash. I zapachy, Giordani Gold Essenza, Tuberose Sublime. Choć wśród nowości już czuję kilka przebojów!

Polecam:

1. ORIFLAME Żel do mycia twarzy NovAge; 39,90 zł
2. ORIFLAME Złuszczający żel pod prysznic z miętą i maliną Love Nature; 44,90 zł
3. ORIFLAME Perfumy Sublime Nature Tuberose; 159,90 zł

 

Izabela Łuckiewicz

Fanką kosmetyków, ale i filozofii marki jest od 12 lat. A zaczynała u konkurencji:) Pochodzi z Goniądza k. Białegostoku. Uwielbia kontakt z ludźmi i o kosmetykach wie chyba wszystko!

Polecam to, czego używam sama

Gdy przedstawiam produkt, który mnie zachwyca, to nie ma mozliwości, by klientka go nie zapragnęła. Pamiętam, jak zakochałam się w wodzie Paradise, tego dnia sprzedałam 50 jej flakonów! Bo ja jestem fanką spotkań twarzą w twarz, kocham ludzi. I uwielbiam kosmetyki. Mój hit? Ujędrniający podkład Giordani, odejmuje lat. Także Wonder Lash i krem do ust Tender Care.

Moje przeboje:

1. ORIFLAME Podkład ujędrniający Giordani Gold SPF 8; 39,99 zł
2. ORIFLAME Woda perfumowana Paradise; 139,90 zł

 

 

 

 

Zobacz film: