Przedstawiciele wszystkich znaków zodiaku mają szansę spotkać wielką miłość. Trzeba tylko wiedzieć, kiedy to nastąpi, żeby ten moment nie umknął waszej uwadze. Sprawdź horoskop miłosny dla Twojego znaku zodiaku i dowiedz się, czy macie szansę żyć długo i szczęśliwie!

Spis treści:

 1. Baran 21.03 – 20.04
 2. Byk 21.04 – 20.05
 3. Bliźnięta 21.05 – 21.06
 4. Rak 22.06 – 22.07
 5. Lew 23.07 – 23.08
 6. Panna 24.08 – 23.09
 7. Waga 24.09 – 23.10
 8. Skorpion 24.10 – 22.11
 9. Strzelec 23.11 – 21.12
 10. Koziorożec 22.12 – 20.01
 11. Wodnik 21.01 – 19.02
 12. Ryby 20.02 – 20.03

Miłosny horoskop: Baran 21.03 – 20.04

Aby dowiedzieć się, czy partner kocha, czy nie, na pewno nie będzie musiał wróżyć z listków koniczyny. Uczucia twojej drugiej połówki do ciebie będą widoczne jak na dłoni. Już od wiosny łóżkowe igraszki zapewnią wam rozkosz, o jakiej do tej pory nawet nie marzyłaś. Ale w waszym związku namiętność to nie wszystko. Bliskość duchowa i pełne zrozumienie z partnerem sprawią, że Baran poczuje się w siódmym niebie.

Miłosny horoskop: Byk 21.04 – 20.05

Wraz z nadejściem wiosny owładnie tobą wszechogarniająca fala namiętności. Nie będziesz umiała nas nią zapanować do tego stopnia, że rzucisz się w ramiona kogoś dopiero co poznanego, kto pojawi się u ciebie w pracy. Strzała Amora trafi prosto w twoje serce, a służbowy romans pochłonie cię bez reszty. Z uczuciami, które się pojawią, nawet nie próbuj walczyć. Pozwól im się rozwijać w swoim tempie i daj się ponieść emocjom. Niewykluczone, że to niezwykłe zauroczenie z czasem przerodzi się w poważny związek – planety wróżą, że nawet na całe życie.

Miłosny horoskop: Bliźnięta 21.05 – 21.06

W marcu po zimowym marazmie nie będzie nawet śladu. Obudzisz się do życia, poczujesz się lekko, a dobry humor nie opuści cię nawet na chwilę. To dobra okazja, by zaprowadzić porządek w swoim życiu osobistym. Pierwszy letni miesiąc zapisze się w twojej pamięci jako czas, w którym poznasz ciekawych ludzi – możliwe, że przy okazji imprezy z okazji twoich urodzin. Uważaj, by tego nie przegapić.

Sprawdź też: Jakie perfumy pasują do Twojego znaku zodiaku? 

Miłosny horoskop: Rak 22.06 – 22.07

Ledwo tlący się żar namiętności uda się rozniecić na nowo. Nie tłumacz się sama przed sobą i nie miej sobie niczego za złe. Słuchaj głosu serca, nie rozumu, bo ten ostatni w tej kwestii nie będzie dobrym doradcą. Latem zstąpisz na ziemię, a jesień będzie okresem harmonii zmysłów. Twoje relacje z ukochanym będą bardzo udane i przyniosą ci wiele szczęścia.

Miłosny horoskop: Lew 23.07 – 23.08

Ostatnie dni zimy spędzisz w ciszy i spokoju. Będziesz miała czas na refleksje, których konsekwencją stanie się odnowienie znajomości z byłym partnerem. Lato będzie dla ciebie czasem ekscytujących przygód miłosnych i wybuchów namiętności. Oby to szczęście trwało do końca świata! Pamiętaj jednak, że ogień trzeba stale podsycać i nie wolno z nim igrać.

Miłosny horoskop: Panna 24.08 – 23.09

Początek roku upłynie pod hasłem znajomości z interesującymi ludźmi. Poznasz różne ciekawe nowinki, które od razu zapragniesz przenieść do domu i… sypialni. Jeśli się postarasz, jeszcze przed nadejściem wiosny znajdziesz tego, z kim chciałabyś spędzić resztę życia. Jesienią niektóre Panny mogą poznać czyjąś intymną i dość pikantną tajemnicę.

Sprawdź też:Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku

Miłosny horoskop: Waga 24.09 – 23.10

Wiosną będzie czyhało na ciebie mnóstwo pokus. Tym razem śmiało możesz zaryzykować i ulec tej, która wyda ci się najbardziej kusząca. Od czasu do czasu każdy ma przecież prawo do małego szaleństwa. Jednak jesienią zejdź z obłoków i zacznij twardo stąpać po ziemi. Twoje pragnienia, w tym również miłosne, mają szansę spełnić się w październiku. Być może zakochasz się w kimś, kogo znasz od lat, ale do tej pory byliście tylko przyjaciółmi. W 2021 roku spojrzysz na tę osobę pod innym kątem.

Miłosny horoskop: Skorpion 24.10 – 22.11

Plany matrymonialne będą jak najbardziej uzasadnione, tym bardziej, że w marcu i kwietniu zyskają przychylność planet. Nic dziwnego, że wolne Skorpiony zaczną zaglądać do sklepów jubilerskich. Drugie półrocze upłynie pod znakiem miłości. Romantyczne wyjazdy we dwoje, kolacje przy świecach – takie marzenia wkrótce staną się rzeczywistością. Poczujesz się spełniona i nieziemsko szczęśliwa. I wcale nie ucierpi na tym kariera, bo ożywienie w życiu osobistym zbiegnie się ze spokojem w sferze zawodowej.

Miłosny horoskop: Strzelec 23.11 – 21.12

Strzelec w tym roku ma szansę wiele zyskać. Nieoczekiwany spadek może mile zaskoczyć osoby należące do tego znaku. A jakby tego było mało, odniesiesz również sukcesy w miłości. Liczne przygody mogą ci nieźle zawrócić w głowie! Ale o ile na flirty i romanse bezkarnie mogą sobie pozwolić osoby wolne, o tyle te, które mają już partnera, powinny się ich wystrzegać – skoki w bok mogłyby zrujnować związek.

Sprawdź też: Wielki horoskop roczny na 2021 rok

Miłosny horoskop: Koziorożec 22.12 – 20.01

Jego życie będzie pełne radości, a szczęście widoczne gołym okiem. W tym roku to właśnie ty możesz poczuć się wybranką planety Wenus. I nawet jeśli jeszcze nie zamierzasz stanąć na ślubnym kobiercu, powoli, jakby mimochodem, zaczniesz wić swoje gniazdko, a nawet rozglądać się za większym lokum. Coraz częściej będziesz też zaglądać do salonów sukien ślubnych.

Miłosny horoskop: Wodnik 21.01 – 19.02

Początek roku może być niespokojny, bo da o sobie znać gorsza strona Wodnika. Z czasem jednak się uspokoisz, a romantyczne spotkania pozwolą zapomnieć o dąsach. Lato będzie sprzyjało poznawaniu partnera. Informacje o nim same zaczną docierać do ciebie, bylebyś starannie oddzielała prawdę od fałszu.

Miłosny horoskop: Ryby 20.02 – 20.03

Nieco rozczarowane Ryby zaczną szukać partnera w świecie wirtualnym, który pochłonie je bez reszty. Szybko jednak zrozumiesz, że to nie to samo co spotkania w realu i w drugiej połowie roku zrealizujesz swój cel. Romantyczne randki uskrzydlą cię i poczujesz się najszczęśliwsza pod słońcem. Przyjaciele zachwycą się twoją metamorfozą i będą szczerze życzyli ci wszystkiego najlepszego.