Baran (21.03-20.04)

Twoje akcje w miłości wzrosną. Singielki będą silnie działać na płeć przeciwną. Nie spiesz się z deklaracjami, ale inwestuj w uczucia. Dla Baranów w związki to lato stanie się szansą na powiększenie rodziny.

SINGIELKI: Bądź czujna, odróżniaj miłość od fatalnego zauroczenia. Sprzyjają Ci Słońce i Mars, dlatego poznasz wiele osób. Niektóre będą zaciekle walczyć o Twoje względy, ale tylko jedna jest naprawdę godna uwagi. Zaufaj intuicji i osobie już na starcie dającej wyraźny znak zaangażowania.

W ZWIĄZKU: Jeżeli czujesz, że Wasza relacja się wypala, zawalcz o nią. Wakacyjne miesiące wykorzystaj na wskrzeszenie ognia między Wami. Wyjedźcie gdzieś razem, najlepiej tylko we dwoje. Schowaj urazy, daj szansę na nowy początek. We wrześniu będziesz już wiedziała, co dalej...

Byk (21.04-22.05)

Nie opieraj się zmianom mogącym nadejść tego lata. Skąd wiesz, że rzeczywistość, do której się przyzwyczaiłaś, jest lepsza od tej, która na Ciebie czeka? Gwiazdy Ci sprzyjają!

SINGIELKI: W te wakacje będziesz otoczona mężczyznami, którym zbyt szybko nadasz etykietkę „kolegi”. Miej oczy szeroko otwarte, bo wśród zwykłych szkiełek błyśnie diament, lecz... nieoszlifowany. Bedzie wymagał uwagi, by go dostrzec. Ale to inwestycja, której nie pożałujesz.

W ZWIĄZKU: Uczucia staną się intensywniejsze, a życie ciekawsze. Pod koniec wakacji partner może Cię zaskoczyć pomysłem na dużą zmianę w Waszym wspólnym życiu. Początkowo możesz odczuwać lęk, jednak zaryzykuj. Ta zmiana to nowe otwarcie dla Waszej miłości.

Bliźnięta (23.05-21.06)

Słońce i Merkury zwiastują szczęście w życiu osobistym. Jeśli pragniesz stabilizacji, masz największą od lat szansę na spotkanie mężczyzny, na którego długo czekałaś.

SINGIELKI: Zaskoczy Cię seria nieoczekiwanych zauroczeń. Wpadniesz w wir spotkań towarzyskich. Jedno z nich może się zakończyć nocą, która wywróci Ci życie do góry nogami. Jeśli perspektywa posiadania dziecka nie jest teraz Twoją wymarzoną, tego lata nie zapomnij o zabezpieczeniu!

W ZWIĄZKU: Czeka Was rewolucja seksualna. Nawet nie przypuszczasz, jaka fantazja w tobie drzemie. Nie bój się zaproponować partnerowi seksu pod gołym niebem. Wykorzystajcie do tego czas na urlopie. Twój partner spojrzy na ciebie z takim pożądaniem, jakiego dawno w nim nie widziałaś.

Rak  (22.06-22.07)

W sprawach uczuć zapomnij o brawurze i lekkomyślności.

SINGIELKI: Pamiętaj, że pozory mylą. W sierpniu poznasz mężczyznę, który zachwyci Cię inteligencją, urodą i życiową zaradnością. Okaż mu zainteresowanie, ale przyglądaj się uważnie. Nie warto inwestować w relację z kimś, kto nie ma wobec Ciebie poważnych planów. Powiedz od razu, na czym Ci zależy. Twoja szczerość podziała na niego mobilizująco!

W ZWIĄZKU: Będziesz wodzona na pokuszenie. Tego lata pojawi się w Twojej orbicie człowiek, który może zamieszać Ci w głowie. Niełatwo będzie zachować zdrowy rozsądek, ale bądź ostrożna. Dla tego romansu nie warto ryzykować utraty wszystkiego, na co przez lata pracowałaś.

Lew (23.07-23.08)

Zaczyna się epoka wielkiego powodzenia. Serce bez problemu dogada się z rozumem. Gwiazdy zapowiadają długodystansowy związek.

SINGIELKI: Od drugiej połowy lipca czeka Cię passa szczęśliwych zbiegów okoliczności. Na skutek jednego z nich masz szansę przeżyć gorący romans, który już jesienią zamieni się w poważny związek. Możliwe, że Twoja rodzina nie będzie zachwycona nowym partnerem, ale jego szczera miłość do Ciebie przekona ich do zmiany zdania.

W ZWIĄZKU: Wspólna codzienność znów będzie dostarczać Wam satysfakcji. Zdobądź się na inicjatywę spędzania weekendów bardziej kreatywnie niż przez ostatnie miesiące. Już jeden wyjazd tylko we dwoje wniesie do Waszego związku powiew namiętności, której bardzo ci potrzeba.

Panna (24.08-22.09)

Po okresie niepewności i rozczarowań, teraz gwiazdy sprzyjają uczuciowym inwestycjom. Daj sobie szansę i pozwól się rozpieszczać.

SINGIELKI: W te wakacje nie odmawiaj wyjazdów towarzyskich. Nawet jeśli trzeba będzie nadszarpnąć oszczędności, zrób sobie prezent. Gdy wyluzujesz, miłość przyjdzie ze strony, której zupełnie się nie spodziewasz. Eksplozją uczuć zaskoczy Cię ktoś niepozorny. Jeszcze w czasie letnich wieczorów przekonasz się, że ma on ogromny potencjał.

W ZWIĄZKU: Pary, które miały dotąd trudności z podjęciem decyzji o ślubie, poczują, że nadszedł czas, aby założyć obrączki albo... szukać dalej. Jeśli będziesz w tej drugiej grupie, nie obawiaj się, że najlepsze lata masz za sobą. Szykuje Ci się romans, który zmieni Twoje życie o 180 stopni!

Waga (23.09-23.10)

Jowisz po 12 latach wkroczył w Twój znak! Cokolwiek teraz zrobisz, i tak będziesz się podobać. Ale odrzuć przelotne romansiki. Właśnie tego lata masz szansę poznać prawdziwą miłość.

SINGIELKI: Nie wszyscy mężczyźni myślą o tym, żeby się niezobowiązująco zabawić. W wakacje masz największą od lat szansę spotkać kogoś, kto zmieni swoje ułożone plany, by móc budować z Tobą trwałą relację. Nie bój się zaangażowania. To bedzie inwestycja twojego zycia.

W ZWIAZKU: Odczujesz ogromny apetyt na seks. Najpierw przełoży się on na częstsze inicjowanie upojnych nocy z partnerem, ale pod koniec wakacji... może się przenieść na nowego znajomego, który będzie Cię adorował. Mały flirt jeszcze nikomu nie zaszkodził, uważaj jednak, żeby nie przeszarżować i... nie zostać na lodzie.

Skorpion (24.10-22.11)

Przygotuj się na miłosne wyzwania. Odważnie sięgaj po to, czego od dawna pragniesz.

SINGIELKI: Pluton i Neptun dają Ci szansę na miłość bardziej szaloną niż wszystkie, które przeżyłaś do tej pory. A do tego... dużo seksu! Jeśli masz kogoś na oku, wyjdź z inicjatywą spotkania. Bądź spokojna, to nie wypadnie głupio.

W ZWIĄZKU: Nie daj się ponieść fali zazdrości. Wokół Twojego partnera rzeczywiście może powstać tłok, jednak się nie obawiaj – będzie wobec Ciebie absolutnie lojalny. Zamiast wisieć mu na ramieniu, zainwestuj w siebie, odpocznij, wyjedź gdzieś z przyjaciółkami. Po powrocie może czekać Cię miła niespodzianka.

Strzelec (23.11-20.12)

Nie grożą Ci miłosne zawody. Intuicja doskonale Ci podpowie, dla kogo warto stracić głowę…

SINGIELKI: Jesteś głodna miłości, ale Wenus, która od lipca roztoczy opiekę nad Tobą, nie pozwoli Ci się zaangażować w relację z kimś, kto złamie Ci serce. Przy pierwszych wątpliwościach, mocno się wsłuchaj w podpowiedzi intuicji.

W ZWIĄZKU: Tego lata pojawi się u Was wyjątkowa szansa na poprawę warunków mieszkaniowych i... powiększenie rodziny. Wspieraj swojego partnera w wyzwaniu, które na niego czeka. To zaprocentuje dla was obojga.

Koziorożec (22.12-19.01)

Wolność to bardzo ważna dla Ciebie wartość, ale tego lata może się okazać, że ważniejsza stanie się miłość. Daj jej się rozwinąć!

WOLNOSC TO BARDZO WAZNA DLA CIEBIE WARTOSC,

SINGIELKI: Spodziewaj się największego od lat ruchu w miłosnym interesie. Przynajmniej dwóch mężczyzn będzie walczyło o Twoje względy. Wybierz tego, z którym ma szanse połączyć Cię coś więcej, niż tylko namiętny seks.

W ZWIĄZKU: Długo wyczekiwany urlop przypieczętuje Waszą miłość i poczucie bezpieczeństwa. Nie pozwól, by podczas wyjazdu irytujące drobiazgi zepsuły atmosferę miedzy Wami. Jeśli łóżko w hotelu nie będzie wygodne, zamiast robić awanturę w recepcji, wypróbujcie... seks na podłodze!

Wodnik (20.01-18.02)

Wykorzystaj wyjątkowy układ planet i nie bój się zawalczyć o swoje szczęście.

SINGIELKI: Jowisz i Saturn, które zaopiekują się Tobą latem, stworzą  bardzo obiecujący klimat do rozpoczęcia związku z kimś, kto pojawi się nagle i jak huragan porwie Cię w namiętny romans. Poddasz się temu nie bez obaw, ale znajomość znajdzie swój szczęśliwy finał. Pod warunkiem, że nie będziesz na starcie podejrzewać nowego partnera o niewierność i szukać dziury w całym.

W ZWIĄZKU: Dajcie sobie trochę rozrywki. Potrzebujecie tego, by utrzymać dobrą dynamikę w związku. Zaproponuj partnerowi wspólna podróż albo zapiszcie się na zajęcia sportowe, wyjdźcie do kina, na imprezę. Ważne, żebyście zaczęli spędzać razem trochę więcej czasu.

Ryby (19.02-20.03)

Jeśli do tej pory nie miałaś odwagi postawić wszystkiego na jedną kartę, zrób to teraz.

SINGIELKI: Zapomnij o dotychczasowych rozczarowaniach miłosnych. Czas zrobić miejsce na nowe doświadczenia w miłości. Lipiec upłynie jeszcze spokojnie, lecz w drugiej połowie sierpnia czeka Cię spotkanie, które może odmienić  Twoje życie.

W ZWIĄZKU: Partner będzie się angażował mniej, niż tego oczekujesz. Przeczekaj to jak zwykły katar. To żaden poważny kryzys. Twój mężczyzna potrzebuje teraz od Ciebie wsparcia, cierpliwości i... zachęty do miłosnych zbliżeń.