Miesiąc luty, to dla nas miesiąc pełen miłości, nie tylko wobec naszych partnerów/partnerek, mężów czy żon, ale również wobec przyjaciół, rodziny czy współpracowników. To miesiąc obdarowywania podarunkami pełnymi uczuć, to miesiąc kiedy przypominamy sobie by się zatrzymać i docenić ludzi wokół nas. 

Coraz bliżej do tego jednego, szczególnego dnia w lutym, który jest zupełnie inny niż cały miesiąc, a nawet i cały rok. To czas kiedy już bardzo intensywnie zaczynamy zastanawiać się czym w tym roku zaskoczyć lub obdarować bliskie naszemu sercu osoby. W tym roku, mamy dodatkową trudność jaką jest zamknięcie gastronomii, a więc musimy poszukać alternatywy, by ten dzień był wyjątkowy.   

Ostatnia zmiana w rozporządzeniach, to ponowne otwarcie centrów handlowych. Pasaże Tesco otwarte są ponownie już od 1 lutego i zapraszają na zakupy walentynkowe. Mnogość dostępnych produktów w sklepach i punktach zlokalizowanych w Pasażach Tesco z pewnością sprawi, że nasza druga połowa będzie w pełni zadowolona z wybranych przez nas prezentów. 

Jeśli nie masz czasu ani ochoty na wyjście z domu, ale mimo to chcesz obdarować bliską Ci osobę czymś wyjątkowym, Pasaże Tesco przygotowały coś specjalnie dla Ciebie. Już 8 lutego, na facebooku Pasaży Tesco https://www.facebook.com/pasaztesco rozpocznie się trwający tydzień konkurs Walentynkowy. Nagrodami w konkursie będzie 10 par miśków Walentynkowych, więc każdy zwycięzca otrzyma - Panią i Pana Misia. W zadaniu konkursowym wystarczy oznaczyć osobę, którą chce się obdarować i uzasadnić dlaczego to właśnie ona powinna otrzymać ten wyjątkowy podarunek. Szczegółowy regulamin konkursu dostępy będzie na stronie www.pasaztesco.pl