Biżuteria może być kluczowym elementem każdej stylizacji. Stworzenie modnej i zwracającej na siebie uwagi kompozycji to nie lada wyzwanie. Tegoroczne trendy w biżuterii łączą w sobie różne style, rozmiary, kolory i wzory. Możemy łączyć ze sobą złoto i srebro, a także duże i małe elementy. Ważne jest to, jak dopasujemy do siebie poszczególne elementy. Jak to robić? Sprawdź niżej!

Modna biżuteria: pierścionki

Pierścionki od kilku sezonów cieszą się szczególną popularnością. Możemy wybrać sygnety, które kiedyś służyły mężczyznom do uwierzytelniania listów. Dziś możemy znaleźć całą gamę sygnetów, które przepięknie ozdobią damską dłoń.

 

Drugim, równie popularnym trendem jest łączenie kilku delikatnych pierścionków. Możemy nosić je w dowolnej konfiguracji łącząc kilka modeli na jednym palcu lub rozkładając je na obu dłoniach. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

 

Modna biżuteria: naszyjnik

Podobnie jak przy pierścionkach, możemy łączyć kilka łańcuszków o różnej długości. Równie dużą popularnością cieszą się pojedyncze, delikatne naszyjniki. Patrząc na trendy biżuteryjne nie możemy zapomnieć o chokerach, które od kilku sezonów królują na szyjach fashionistek.

 

Modna biżuteria: bransoletka

Im więcej tym lepiej! Możemy łączyć bransoletki na łańcuszku z tymi na sznurku, srebrne ze złotymi i duże, ozdobne z minimalistycznymi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pola (@polapolok) Sty 15, 2020 o 9:49 PST 

 

Modna biżuteria: kolczyki

Jeżeli chcesz w modny sposób ozdobić uszy, możesz sięgnąć po asymetryczne ozdoby. Mogą być to klasyczne kolczyki, nausznice lub klipsy. Do wyboru mamy modele ozdobne, w rozmiarze XXL oraz bardziej klasyczne, pasujące do zwyczajnych, codziennych stylizacji.