Elegancki przystojniak

Ta fryzura najlepiej się sprawdzi, gdy włosy są naturalnie falowane. Skrócono je mocno po bokach. Na górze zostawiono dłuższe i także mocno je wycieniowano. Z tyłu stopniowo wycieniowane pasma sięgają karku. Zrób pośrodku przedziałek. Wysusz włosy, odbijając u nasady okrągła szczotka. Pasma na górze przeczesz palcami zwilżonymi żelem.

Skopiowany Dali

Stylizacja z wąsami jak u Salvadora Dali i dopasowana dłuższa broda to gorący trend tej wiosny. Lekko falujące średniej długości włosy wycieniowano. Nanieś na nie odrobinę lotionu utrwalającego
skręt i wysusz suszarka z dyfuzorem. Grzebieniem zwilżonym woskiem zaczesz pasma do tylu. Zaakcentuj nim tez wąsy.

fryzury męskie
KMS California, Akademia Stylizacji Zarostu Philips

Podwójny Semi Bun

Ta najpopularniejsza w tym roku wersja man bun najlepiej wygląda z zarostem. Włosy na bokach i z tyłu obcięte bardzo krótko. Na górze zostawiono dłuższe (co najmniej 10 cm). Zaczesz dłuższe pasma do tyłu, zbierz je i zwiąż mocno gumką w sterczącą kitkę. Symetrycznie taką samą kitkę zrób na końcu długiej brody.

Niepokorny Harleyowiec

Moda na stylizację à la harleyowiec od kilku sezonów nie mija. Aby brak włosów na czubku głowy nie rzucał się w oczy, te na bokach oraz z tyłu bardzo mocno podgolono. Łysinę równoważy
długa broda. Została przycięta na szczękach, dzięki czemu owal twarzy optycznie wydaje się szczuplejszy. Długą brodę warto wygładzić grzebieniem.

mskie fryzury
Akademia Stylizacji Zarostu Philips