Jesień zbliża się wielkimi korkami. Modowe trendy znajdziecie tutaj, a jak prezentuje się zestawienie najmodniejszych fryzur? Czy dalej modny będzie curly bob? Sprawdźcie!

Modne fryzury na jesień: shaggy bob

Shaggy bob to jedna z najmodniejszych fryzur na jesień 2020. Cięcie to jest inspirowane cięciem z lat 70. i charakteryzuje się artystycznym nieładem. Włosy są cieniowane, z przodu znajduje się grzywka. Jest to idealna fryzura dla osób, które nie lubią tracić czasu na stylizowanie włosów. Wystarczy odrobina soli morskiej i lakieru.

Modne fryzury na jesień: long bob

Drugą, równie modną fryzurą będzie dłuższy, sięgający żuchwy bob. Tę fryzurę będziemy nosić w grzecznej, gładkiej wersji. Ważne, aby włosy były bardzo równo obcięte – to najważniejszy element tej fryzury.

Modne fryzury na jesień: włosy do ramion

Jeżeli szukacie odrobinę dłuższego cięcia, modne będą włosy do linii obojczyków. Włosy te są klasyczne, proste i jednocześnie pozwalają na eksperymentowanie z upięciami. Możemy stworzyć niski, dokładnie zrobiony kok z tyłu głowy lub niewielki koczek z części włosów na czubku głowy dla bardziej nonszalanckiego efektu.

Modne fryzury na jesień: pixie cut

Jeżeli jesteś fanką krótszych włosów, wśród trendów na jesień znajdzie się coś dla Ciebie! Pixie cut, czyli krótsze włosy z tyłu i po bokach oraz dłuższa góra to absolutny hit jesieni. Fryzurę tą upodobały sobie takie gwiazdy jak Audrey Hepburn czy Charlize Theron, więc możemy posłużyć się nimi jako inspiracją. Aby zobaczyć, jak dokładnie wygląda to cięcie, odwieźcie naszą galerię.

Modne fryzury na jesień: długa grzywka

Jeżeli nie chcesz całkowicie zmienić swojej fryzury, postaw na swobodną grzywkę otulającą twarz. Będziemy nosić ją ogarniętą na boki i stąd jej nazwa – curtain bangs czyli grzywka zasłony.

Sprawdźcie w galerii jak wyglądaja najmodniejsze fryzury na jesień ->>