Inicjatorem i pomysłodawcą projektu Kobiecy Element pod hasłem #MojaSuperMoc jest Leszek Stanek, który wraz z firmą Elfa Pharm Polska postanowił odczarować rzeczywistość. Celem ogólnopolskiego projektu jest przede wszystkim wsparcie, szczególnie psychologiczne, kobiet dotkniętych chorobami nowotworowymi. Leczenie jest procesem złożonym z wielu elementów, a sukces w leczeniu można osiągnąć tylko wtedy, kiedy wszystkie elementy zostają użyte i złożone w całość. Każdy element jest niezwykle ważny i wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest każda kobieta.

Kampania nie skupia się jednak na negatywnych aspektach choroby, a na pozytywnym myśleniu o przyszłości i motywacji. Ważne jest to, aby w kompleksowy sposób pomagać tym, którzy potrzebują naszego wsparcia, aby odkryć w sobie swoją super moc.

Zaangażowane ambasadorki

Do akcji włączyło się wielu influencerów, specjalistów oraz osób publicznych. Ambasadorkami projektu zostały: pisarka Katarzyna Grochola, aktorka Olga Bołądź, dziennikarka i prezenterka Paulina Smaszcz – Kurzajewska, wokalistka Mery Spolsky oraz psycholożka Anna Demarczyk. To kobiety różnej profesji, w różnym wieku, ale łączy je jedna bardzo ważna rzecz: są zdeterminowane do działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia.

Motywacyjno-rozwojowa konferencja

Zwieńczeniem projektu będzie dwudniowa konferencja, która odbędzie się w dniach 16-17.11.2019 r. w Warszawie. Wśród prelegentów wystąpią ambasadorki akcji, a także m.in. Marta Frej, Paulina Ihnatowicz, Iza Grzybowska i inni. Podsumowaniem konferencji będzie bankiet oraz mini recital Mery Spolsky. Podczas konferencji, oprócz motywujących prelekcji, będzie można spędzić czas z inspirującymi kobietami i porozmawiać z nimi o czym, tylko chcesz. Dla każdego uczestnika konferencji przewidziano lunch oraz przerwę kawową, a także zestaw kosmetyków Elfa Pharm Polska.

Spotkaj się z nami 16 i 17 listopada w Warszawie! Bilety oraz więcej informacji o konferencji znaleźć można na stronie www.mojasupermoc.pl.