Moda to już nie tylko ubrania. Żyjemy w czasach, w których bycie sobą stało się jednym z wiodących trendów. Ubrania mają odzwierciedlać nasz styl bycia. Monnari od lat ubiera kobiety, które wiedzą, kim są i co je wyróżnia. Kobieta Monnari to Kobieta świadoma swoich najmocniejszych stron. 

20-lecie Monnari to dla nas wyjątkowy rok – mówi dyrektor marketingu Renata Borkowska-Kubiak. Dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić do udziału w naszej kampanii trzy wspaniałe ambasadorki. Zależało nam na wyborze takich Kobiet, z których każda jest inna, a przy tym pozostaje sobą. Anna Maria Jopek to artystyczna dusza, Małgosia Socha to utalentowana i wszechstronna aktorka natomiast Marcelina Zawadzka jest pełną energii, pozytywnie zakręconą osobowością – dodaje. Łączy je jedna, najważniejsza cecha: realizując swoje pasje, pracując w wymarzonym zawodzie, pozostają wierne własnym ideałom i zachowują 100% swojej osobowości. Po prostu są sobą!

Monnari, mimo wielu linii w ramach kolekcji, różnorodnych barw i tkanin oraz wykorzystywanych trendów, daje Kobietom możliwość stworzenia swojego własnego, oryginalnego stylu. Takiego, w którym nie tylko dobrze wyglądają, ale przede wszystkim czują, że bycie sobą jest najlepszym trendem.

Wiosenno-letnia kolekcja Monnari

To przede wszystkim mocne, energetyczne kolory. Projektanci marki przygotowali aż dziewięć specjalnych linii, w których znajdziemy propozycje odpowiednie na każdą okazję. Przyjęcie weselne, upragnione wakacje czy może spacer z przyjaciółką?

Linia AFRIQUE zabiera nas w podróż po prawdziwym afrykańskim safari. Delikatne, lejące materiały, zwierzęce printy oraz nadruki palmowych liści – to wszystko przybliża nam upragnione wakacje. Uzupełnieniem linii jest LIGHT SAFARI, czyli bardzo minimalistyczna linia utrzymana w afrykańskim klimacie, charakteryzująca się naturalnymi materiałami takimi jak len czy wiskoza.

Żółta elegancja! To hasło przewodnie linii JACQUELINE. Ten kolor w towarzystwie kobiecych pereł czy romantycznych falban idealnie wpisuje się w słoneczny klimat wakacji. Linia TURQUISE to kolory od szmaragdowej zieleni po głęboki kobalt. Ozdobiona nadrukami motyli oraz eleganckimi cieniowaniami tworzy spójną całość. PINKI PIE to wciąż bardzo modna fuksja. Projektanci marki zadbali o szeroki asortyment w tym kolorze. Różowy total look na wesele? Czemu nie!

SANTORINI to linia utrzymana w klimacie marynarskim idealna na letnie party! Paski, biało-niebieska koronka oraz odkryte ramiona są niezbędnymi elementami każdych nadmorskich wakacji.

Lato to przede wszystkim sukienki! Kwiatowe printy, kolorowe pasy, asymetria… To wszystko oferuje nam linia SELENA. Dzięki CHIC ETNIC ponownie odbywamy podróż do Afryki, lecz tym razem uzupełnioną modnymi plecionkami oraz spektakularnymi zdobieniami. Inspiracją do stworzenia linii były afrykańskie pisma. Ostatnią linią proponowaną przez markę jest GOLD BOHO. Ponadczasowe boho, czyli koronki, zwiewność, delikatność – doskonałe na letnie spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu!

Monnari – modnie być sobą.