CLAUDIA MOŻESZ WSZYSTKO BY KONRAD GACA to kompendium wiedzy na temat odchudzania, filozofii zdrowego żywienia, stworzone przez ekspertów Gaca System oraz pod redakcją magazynu Claudia. Kwartalnik jest dostępny w kioskach i salonach prasowych w cenie 8,99 zł. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na potrzeby Fundacji Dlaczego.

konrad-gaca

 

Dlaczego powstało to wydanie?

Magazyn, którego redaktorem naczelnym jest Konrad Gaca, powstał po to, by pokazać czytelnikom, że do procesu odchudzania i zmiany trybu życia należy podchodzić systemowo. Dieta? Owszem, ale wsparta aktywnością fizyczną, odpowiednią suplementacją i dbaniem o regenerację. Tylko kompleksowość działań może przynieść pożądany skutek.

konrad-gaca-trening

 

Co znajdziecie w środku?

W nowym magazynie CLAUDIA MOŻESZ WSZYSTKO BY KONRAD GACA znajdziecie porady i motywacje oraz praktyczne informacje o zdrowym trybie życia i wszystkich jego aspektach. Przedstawiamy świat mądrego odchudzania, pełen nie tylko praktycznych wiadomości ale także dający siłę i wiarę w końcowy sukces. 

 

Kupując nasz magazyn wspierasz fundację

Zysk ze sprzedaży magazynu zostanie w całości przekazany Konrada Gacy „dlaczego?”, która zajmuje się dziećmi z rzadkimi zespołami wad wrodzonych. Fundacja powstała z potrzeby pomocy chorym dzieciom i ich bliskim w sytuacji, gdy brakuje pieniędzy na kosztowne leczenie. Oprócz tego Fundacja prowadzi także działania edukacyjne dla rodziców i lekarzy - żeby wiedzieli jak postępować w niestandardowych sytuacjach. Organizacja kładzie duży nacisk na współpracę z wybitnymi lekarzami, ale też z rodzicami dzieci, którzy już przeszli określoną drogę.