Taylor Swift, Kendall Jenner, Emmę Stone czy Selenę Gomez łączy jedno – miłość do autentycznie wyglądającego koloru włosów. Artystki chcą mieć piękne, zadbane włosy, dlatego stawiają na prawie niewidoczną koloryzację, dającą efekt maksymalnie zbliżony do naturalnych tonów.

Naturalność jest w cenie od kilu sezonów. Nie tylko jemy naturalne produkty, stosujemy naturalne kosmetyki, nosimy ubrania z naturalnych tkanin, chcemy także wyglądać naturalnie, ale przy tym dobrze.  Najlepszym tego przykładem jest niesłabnąca popularność makijażu make up no makeup bez którego trudno wyobrazić sobie współczesny makijaż nowoczesnej kobiety. Ale skoro nie chcemy pokazywać, że jesteśmy pomalowane, to dlaczego nie zastosować takiego triku w koloryzacji włosów? 

Coraz więcej z nas ceni sobie naturalnie wyglądające włosy zarówno, jeśli chodzi o ich kolor jak i uczesanie. Słynny artystyczny nieład, czyli włosy wyglądające jakbyśmy przed chwilą wstały z łóżka dzięki francuskim It Girl zdobyły taką popularność, że na dobre stały się trendem. Podobnie jest z naturalnym kolorem włosów. Nie chcemy wyglądać jakbyśmy przed chwilą wyszły od fryzjera - zaczynamy cenić naturalne odcienie włosów, ale nadal zależy nam by włosy były lśniące, a pasma miały intensywną barwę. Odpowiedzią na te potrzeby jest trend #colornocolor, polegający na delikatnej koloryzacji (bez amoniaku), która daje efekt ton w ton pięknie podkreślonego naturalnego odcienia włosów, a przy tym nie niszczy ich i nie obciąża. Dzięki takiej subtelnej koloryzacji - odcień włosów ma być intensywny, a włosy wyglądać mają na zdrowe, zadbane i idealnie wypielęgnowane. Koloryzacja ma wydobywać głębię koloru i podkreślać pasma  - cudownie miękkie i lśniące. 

Jeśli do tej pory nie farbowałaś włosów, bo bałaś się efektu odwrotnego od założonego albo wydawało Ci się, że koloryzacja wymaga poświęceń i niszczy włosy trend  #colornocolor jest stworzony dla Ciebie! Pozwoli podkreślić piękno Twoich włosów i wydobyć głębię naturalnego koloru, ale bez sztucznego efektu. 

Być modną w tym sezonie, oznacza być sobą!