Antyperspirant to ratunek i sposób na nadmierną potliwość. Bez względu na to, czy pocenie spowodowane jest wysokimi temperaturami, stresem czy wysiłkiem fizycznym produkt przez nas używany powinien sobie z nim poradzić. Idealny antyperspirant powinien jak najdłużej chronić nas przed poceniem i nie podrażniać skóry pod pachami. Sprawdźcie nasze zestawienie najskuteczniejszych antyperspirantów.

Antyperspirant: Etiaxil 

Etiaxil to jeden z najpopularniejszych antyperspirantów. Jest mocnym preparatem, który stosujemy przed snem i zmywamy go z samego rana wodą. Etiaxil blokuje aktywność gruczołów potowych nawet na 5 dni.

Antyperspirant: Vichy traitement anti-Transpirant 

Ten antyperspirant od Vichy przeznaczony jest do codziennego stosowania. Chroni skórę przed nadmiernym poceniem, a także pielęgnuje skórę pach. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Nie brudzi i nie podrażnia. Przy regularnym stosowaniu problem nadmiernej potliwości znika całkowicie.

Antyperspirant: Ziaja bloker 

Bloker od Ziai jest kosmetykiem, który ma zablokować pocenie. Jest przez to bardzo skuteczny i wyraźnie widać różnicę. Nie można stosować go na podrażnioną skórę. Początkowo używamy go na noc co 2-3 dni, a później używamy go 1-2 razy w tygodniu.

Antyperspirant: Garnier invisible roll-on 

Posiada delikatny, bardzo przyjemny zapach. Nie zawiera alkoholu, więc nie podrażnia skóry i można bez obaw stosować go od razu po depilacji. Szybko się wchłania i ma lekką formułę. Nie brudzi ubrań i chroni nas przed nadmiernym poceniem się, chociaż czas ochrony nie jest aż tak długi jak u wyżej wymienionych produktów.

Antyperspirant: BasicLab anti-perspiris

Ten produkt przypadnie do gustu wszystkim osobom z wrażliwą skórą. Jest delikatny, nie podrażnia skóry, daje uczucie przyjemnego orzeźwienia i naprawdę działa. Ma przyjemny, delikatny zapach. Zawiera trehalozę, która posiada silne właściwości higroskopijne przez co skutecznie nawilża skórę.

 

 

Sprawdź też: