Znamy najmodniejsze kolory włosów na 2021 rok, a jaka fryzura jest najbardziej pożądana? To cięcie było absolutnym hitem na przełomie lat 60. i 70. Mowa oczywiście o grzywce na której świat mody i urody dosłownie oszalał! Sprawdź, komu pasuje ten retro look!

Grzywka w stylu lat 70. – jak wygląda?

Jeszcze niedawno wszyscy zachwycali się curtain bangs, czyli grzywką zasłoną delikatnie okalającą naszą twarz. Tym razem stawiamy na gęstą, zakręconą grzywę zasłaniającą większość czoła. Idealna wersja powinna kończyć się na brwiach. Możemy nosić ją na dwa sposoby: prosto lub rozczesaną na boki. Jest to cięcie proste w utrzymaniu, doskonale wygląda nawet gdy trochę odrośnie. Bardzo dobrze prezentuje się ułożona oraz nonszalancko rozwiana.

>>> Sprawdź w naszej galerii jak wygląda grzywka w stylu lat 70. <<<

Grzywka w stylu lat 70. – komu pasuje?

Grzywka w stylu lat 70., podobnie jak curtain bangs pasuje niemal każdej osobie. Co więcej, najmodniejsza fryzura 2021 roku pięknie podkreśla kości policzkowe, a także lekko wysmukla twarz. Dedykowana jest wszystkim, niezależnie od wieku, koloru czy gęstości włosów.

Grzywka w stylu lat 70. – przy jakiej długości wygląda najlepiej?

Fryzura ta najlepiej sprawdzi się u kobiet z półdługimi lub długimi włosami. Fryzura w ten sposób nabiera lekkości i przywodzi na myśl kultowe zaczesania widniejące na fotografiach kobiet w latach 70.

Grzywka w stylu lat 70. – jak ją stylizować?

Grzywka najczęściej kojarzy się z wieloetapowym układaniem. Nie tym razem! Lekko zmierzwiona prezentuje się ultra stylowo i szykownie. Dla utrwalenia efektu wystarczy okrągła szczotka, suszarka i lakier do włosów. Zaczynamy od zrobienia przedziałka na środku. Kolejnym krokiem jest wysuszenie pasm włosów na szczotkę. Fryzura jest już prawie gotowa – wystarczy utrwalić ją ulubionym lakierem do włosów.