Stolik kawowy

Czy wyobrażacie sobie salon bez stolika kawowego? My też nie. To niezbędny mebel, który jest jak wisienka na torcie. Dobrze dobrany może sprawić, że salon nabierze modnego wyglądu.

To, jaki wybierzemy stolik kawowy zależy od całości wnętrza. W nowoczesnych salonach świetnie sprawdzą się stoliki z metalu, szkła, plastiku, w ciekawych formach. Bardziej klasyczne pomieszczenia dobrze będą wyglądać ze stolikami drewnianymi, o regularnych kształtach. Ale kto powiedziała, że nie można przełamać klasycznego salonu nowoczesnym detalem? Stoliki kawowe zostały tak zaprojektowane, by nie tylko odpowiednio pełnić swoje funkcje, ale także by cieszyć oko i być wspaniałą ozdobą salonu. Dlatego to tylko i wyłącznie od was zależy, jaki stoli lub ławę wybierzecie.

Lustro

Lustro dodaje pomieszczeniu głębi, jasności, przestrzeni. Same w sobie potrafią być ozdobą ściany. W tym sezonie mają piękne, intrygujące kształty, bogato zdobione ramy. Świetnie wyglądają pojedynczo, ale można też tworzyć z nich dekoracyjne kompozycje.

Dywan

Dywan potrafi odmienić każde wnętrze. Ale trzeba uważać, by nie zdominował wystroju. Musi być tak dobrany kolorystycznie, by dopełniał całości i pasował do reszty dodatków.

Lampa wisząca

Nie ma chyba pomieszczenia bez wiszącej lampy. Wchodząc do pokoju to często właśnie na nią zwracamy uwagę. Dlatego powinna być modna, elegancka i pasować do wnętrza.

Lampa stołowa

Dopełnieniem oświetlenia górnego powinna być lampa stołowa. Wprowadza nastrojowe, przytulne światło, do wnętrza.