Najmodniejsze dodatki na lato: okulary przeciwsłoneczne

To nawet nie tyle dodatek ile obowiązkowy element naszej letniej stylizacji. Okulary słoneczne nie tylko dopełniają nasz look, ale przede wszystkim chronią nasze oczy przez promieniami słonecznymi.

Najmodniejsze dodatki na lato: słomiany kapelusz

Kapelusz co roku pojawia się w letnich trendach. I nic dziwnego! To praktyczny i bardzo modny dodatek. Ochroni naszą głowę przed słońcem, a przy okazji  dopełni naszą stylizację. Idealnie będzie komponował się z długą, zwiewną sukienką i sandałami na koturnie. 

Najmodniejsze dodatki na lato: pleciona torebka

Torebka na lato powinna być słomiana lub z innego, plecionego materiału. Są tak ładne, że można z nimi chodzić do pracy, na przyjęcie, na zakupy, ale tez na plażę, czy weekendowy piknik.

Najmodniejsze dodatki na lato: plecak

Plecak to niesamowicie wygodna opcja. Możemy wybrać model elegancki, który sprawdzi się nawet do biurowych stylizacji lub plecak w wersji sportowej, która przyda się na co dzień i w trakcie mniej lub bardziej aktywnych wakacji.

Najmodniejsze dodatki na lato: czapka z daszkiem

Czapka z daszkiem to świetny dodatek do tych mniej zobowiązujących i sportowych stylizacji. Możemy wybrać czapkę w jasnym, letnim kolorze lub z fajną naszywką.