Nadal w koloryzacji królują srebrzyste blondy, oraz pastelowe turkusy czy róże jednak dla bardziej konserwatywnych kobiet polecamy naturalne brązy, spokojne blondy, rudości oraz czerń, która wpada w głęboki granat. Taki ciekawy i trwały kolor można łatwo uzyskać, stosując domową koloryzację.

Z myślą o tym, stworzono  Cameleo Permanent Hair Color Cream – farbę trwale koloryzującą. Przełomowa technologia HCE (High Conditioning Enhancer),  dzięki unikatowej kompozycji pigmentów,  zapewnia intensywne wnikanie koloru we włosy i maksymalny efekt. Włosy zyskują intensywny kolor i stają się odporne na wypłukiwanie.
Cameleo Permanent Hair Color Cream gwarantuje włosom podwójną ochronę już podczas farbowania.

Serum OMEGA+ to kompozycja pięciu naturalnych olejów (makadamia, sezamowego, kukurydzianego, słonecznikowego i oliwy z oliwek), która intensywnie nawilża i wygładza. W połączeniu z aktywatorem i kremem koloryzującym osłania i pielęgnuje włosy już w trakcie koloryzacji.
Balsam z kreatyną nakładany po farbowaniu odżywia, zapewnia regenerację i ochronę koloru.

Paleta Cameleo Permanent Color Cream zawiera 27 kolorów - od srebrnych i popielatych blondów, poprzez intensywne czerwienie i ciepłe brązy, aż po głęboką czerń.

Włosy po koloryzacji potrzebują specjalnej pielęgnacji i ochrony.

Poprzez odżywianie, regenerację i naprawę ubytków, po zamknięcie łusek włosa i wygładzenie struktury.
Z pomocą przychodzi linia pielęgnacyjna Cameleo BB oparta o keratynę. To jeden z głównych, naturalnych składników, budujących strukturę włosa. W skład linii wchodzą szampon i odżywka keratynowa do codziennego stosowania, płynna keratyna w spray’u i regenerująca maska keratynowa oraz rekonstruujący jedwab do włosów. Kompleksowa pielęgnacja sprawia, że nawet mocno zniszczone włosy, odzyskują zdrowy połysk i miękkość.