W tym sezonie królują ciepłe odcienie ale nie brakuje też chłodniejszych wariantów. Blond łączymy już nie tylko z brązem, ale również z szarością, różem, a nawet kolorem miedzi.

Bardzo modne są refleksy, które rozświetlają oczy i cerę, ożywiają całą fryzurę, a dodatkowo są bardzo praktyczne. Nie wymagają ciągłego dbania o odrosty i odświeżania.

Naturalne blondynki pięknie wyglądają w fryzurze typu Sombre, czyli z refleksami wyglądającymi jak gdyby były dziełem słońca. Uzyskujemy je przez rozjaśnianie na złoty, pszeniczny kolor cienkich pasm. W rezultacie włosy blond mocniej odbijają światło. Posiadaczki farbowanych włosów blond zachwycą refleksy w stylu Flannel Hair. Trend ten polega na uzyskaniu efektu subtelnej wielowymiarowości. Refleksy na włosach różnią się między sobą. Jedne jej części są jaśniejsze, inne ciemniejsza – ale całość idealnie ze sobą współgra.

Bardzo modny jest też kolor smoky gold blond - "przydymione złoto". Najważniejsze, aby odcień nie wyszedł zbyt jasny. W związku z tym efekt  smoky gold blond na włosach polecany jest szczególnie kobietom o naturalnie ciemnych włosach.

Zobaczcie galerię z najmodniejszymi odcieniami blond ->>