Pierścionki w tym sezonie cieszą się ogromną popularnością! Możesz zakupić kilka delikatnych modeli, które można łączyć ze sobą w ciekawe kompozycje lub na przykład zdecydować się na niezwykle modny sygnet. Jakie modele pierścionków powinny znaleźć się w twojej szkatułce?

Pierścionki na lato: delikatne

Delikatne, cieniutkie pierścionki są na topie. Możesz nosić je pojedynczo lub łączyć w ciekawe zestawy. Noszone na obu dłoniach będą wyglądać naprawdę kobieco i minimalistycznie.

Pierścionki na lato: obrączka

Drugim, równie modnym modelem pierścionka na lato jest obrączka. Szczególną popularnością cieszą się wzorzyste modele oraz te, które nie mają regularnej faktury. Ciekawie wyglądają noszone na wskazującym palcu.

Pierścionki na lato: sygnet

Sygnety od kilku sezonów podbijają serca (i dłonie) fashionistek na całym świecie. Kiedyś model zarezerwowany dla mężczyzn, dziś stał się doskonałym dodatkiem damskich stylizacji. Wybierając sygnet możesz zdecydować się na minimalistyczny model bez zdobień lub postawić na coś bardziej ozdobnego – wybór należy do Ciebie.

Pierścionki na lato: z kolorowym oczkiem

Pierścionki z kolorowymi oczkami przypominają błyskotki ze szkatułki na biżuterię naszych babć. Są oryginalne, stylowe i niezwykle efektowne. Doskonałym sposobem noszenia tych pierścionków będzie połączenie je z innymi modelami w podobnym kolorze. Stworzymy monochromatyczny zestaw, który będzie zwracał na siebie uwagę.

Pierścionki na lato: ze świecidełkiem

Pierścionki, które mają ozdobę stworzoną z cyrkonii będą doskonale prezentować się na opalonych dłoniach! Mniejsze lub większe kamyczki ułożone w ciekawe wzory ozdobią dosłownie każdy palec!