Paulina hobbystycznie fotografuje i dokumentuje życie swoich najbliższych, nie tylko uroczyste momenty, ale też piękne chwile codzienności. Święta, wakacje czy urodziny dzieci to dla niej wspomnienia, które warto zachować. Jej ogromne archiwum zdjęć do tej pory przechowywane było na dyskach, w większości nieprzeglądanych przez całe lata. Teraz to się zmieni – śmieje się Paulina – Odkryłam możliwości i łatwość projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI i nareszcie będę mogła stworzyć piękne tematyczne albumy, dzięki którym łatwo podzielimy się naszymi najpiękniejszymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi. Najbardziej lubię momenty, kiedy możemy wszyscy razem usiąść na kanapie i oglądając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wspominać z radością nasze wspólne chwile. Przenosimy się w piękne miejsca, w których byliśmy.

 

Przy pierwszej CEWE FOTOKSIĄŻCE ogromnie pomogła mi możliwość skorzystania z funkcji asystenta – załączam fotografie, wybieram liczbę zdjęć na stronę oraz styl i gotowe. W razie potrzeby mogę poprawić projekt. To najszybsze rozwiązanie, jakie znam. Gdy mam więcej czasu na ułożenie wspomnień z wakacji w CEWE FOTOKSIĘŻCE, ale całkowicie nie mam na nią konkretnego pomysłu, wybieram jeden z wielu dostępnych szablonów. Najbardziej urzekają mnie te z kategorii „Podróż".

Jak stworzyć własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ?

  • Pierwszym krokiem do stworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI jest pobranie całkowicie darmowego oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT, dostępnego na stronie www.cewe.pl. Po instalacji na komputerze możesz przejść do dalszego działania!
  • Po wybraniu formatu, papieru oraz rodzaju okładki decydujesz, czy rozpoczniesz pracę z pustymi stronami, czy skorzystasz z pomocy funkcji asystenta, który przygotuje propozycję projektu. Decyzja należy do Ciebie!
  • Podczas tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz do woli korzystać z wielu opcji graficznych – gotowych szablonów, malowniczych clipartów oraz innych elementów, takich jak ramki czy ilustracje, które możesz wykorzystać jako tło. 
  • Swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz wzbogacić także o wszelkiego rodzaju teksty, uszlachetnienia i tłoczenia na okładkach, a także wideo w postaci QR kodu!
  • Gdy skończysz swój projekt, gotową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zamawiasz bezpośrednio w programie projektowym. I już po kilku dniach możesz się cieszyć oryginalną, stworzoną samodzielnie pamiątką, pełną najpiękniejszych wspomnień i emocji. 

Wejdź na cewe.pl

Wypróbuj sama.