W tym czasie warto sięgać po sprawdzone i przydatne pomoce. Malec zaczyna siadać na nocnik zwykle około 18. miesiąca życia. Po każdym „posiedzeniu” to ty musisz wytrzeć mu pupę. Niestety, może tak być jeszcze przez wiele miesięcy.  Dopiero 2-, 3-latek jest w stanie sięgnąć do pupy. I dopiero wtedy można go nauczyć podcierania. Papier nawilżany to nieoceniona pomoc w tym czasie.

Małe, kolorowe opakowanie na pewno przypadnie maluchom do gustu. Ucząc dziecko samodzielności pozwólmy mu wykazać się zaradnością, zwłaszcza, że dla dzieci w tym wieku bardzo ważne jest poczucie, że mogą zrobić coś, tak jak dorośli. Poza tym dziecko w tym czasie zaczyna się wstydzić i możliwość samodzielności w tak intymnej sytuacji to dla niego ważna sprawa. Mama nie będzie już „wzywana” do toalety by „poprawiać”, albo nie zobaczy niechcianej niespodzianki na majteczkach. Dziecko znacznie łatwiej poradzi sobie z miękkim, wilgotnym papierem, podobnym do chusteczek – niż ze zwykłą rozwijaną (i przede wszystkim suchą) rolką, która łatwiej podrażnia skórę i wymaga od młodego człowieka większej wprawy.

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior to idealny produkt dla małego dziecka, który można używać po każdym skorzystaniu z toalety, tak samo jak papier suchy.  Dodatkowo ma delikatny, brzoskwiniowy zapach i jest zapakowany w ładne, praktyczne opakowanie z klapką chroniącą przed wysychaniem. Delikatna formuła, odpowiednie pH oraz zawartość kwasu mlekowego sprawiają, że produkt może być bezpiecznie stosowany do higieny miejsc intymnych. Można go bez obaw spłukiwać w toalecie, ponieważ jest biodegradowalny, tak jak zwykły papier toaletowy.

Najwygodniej przechowywać go w bliskim sąsiedztwie toalety i nocnika, na przykład na koszu, półce lub szafce.

Wersję Junior, dedykowaną dla dzieci równie dobrze można zastąpić dwoma, pozostałymi wariantami produktu tj. „Pure” czyli bezzapachowym lub „Rumianek i Aloes” - z delikatną formułą i ekstraktami roślinnym.  

Dzięki nawilżanemu papierowi Velvet rodzinne wędrówki do łazienki można zamienić na wyprawy malca w pojedynkę, a dziecko z twoją niewielką pomocą może szybko nauczyć się samodzielnego dbania o czystość.

Nawilżany papier toaletowy Velvet to także świetny produkt na czas wakacji i podróży.
Małe, poręczne opakowanie powinno znaleźć się w każdym bagażu czy to na długie, czy na krótkie wyjazdy. Niezależnie od jakości toalet, które spotkamy w podróży i na wakacjach - z nim zawsze poczujemy się w pełni świeżo i czysto jak w domu. Zyskujemy poczucie komfortu w każdej sytuacji, więc wreszcie możemy się relaksować i rozkoszować wolnym czasem. Bezzapachowy Velvet Pure jest idealny w podróży dla całej rodziny – dorosłych i dzieci.
Warto zapakować go także do plecaka nastolatka, kiedy wybiera się na obóz czy rajd - przyda się na pewno w wielu sytuacjach!

 

Advertisement