Disney i Lidl Polska łączą siły, by zachęcić dzieci do zdrowych nawyków żywieniowych. Pod hasłem „Warzywa i owoce mają supermoce!” kryje się bajkowa akcja lojalnościowa, dzięki której robiąc codzienne zakupy i kupując to, co lubimy, możemy otrzymać pluszowe postacie z bajek Disneya. W limitowanej kolekcji znajdzie się m.in. postać Svena z Krainy Lodu czy Simby z Króla Lwa. Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 30 sierpnia i potrwa do soboty, 16 października lub do wyczerpania zapasów.

Warzywa i owoce mają supermoce!

Dla rodziców i dzieci, które są fanami „Krainy Lodu”, „Bambi” czy „Króla Lwa” czeka nie lada niespodzianka. Po Lidlakach, przyszedł czas na kolejną akcję lojalnościową z maskotkami, tym razem z postaciami prosto z animacji Disneya! Pod hasłem „Warzywa i owoce mają supermoce!” Lidl Polska wraz z Disneyem chcą zachęcić najmłodszych do zdrowych nawyków żywieniowych. Bajkowe maskotki mają zapewnić dzieciom dużo dobrej zabawy, jednocześnie rozbudzając zainteresowanie jedzeniem warzyw i owoców, które będą promowane przez bohaterów Disneya.

Jak zdobyć maskotkę Disneya w Lidl?

Reguły akcji są proste – każdorazowo, kiedy wydamy 50 zł w jednym ze sklepów Lidl Polska, a w naszym koszyku znajdzie się przynajmniej jedno warzywo lub jeden owoc, otrzymamy 1 pieczątkę. Aby otrzymać maskotkę potrzebujemy zebrać 20 pieczątek oraz dopłacić 1 grosz.

Jakie maskotki można zdobyć w akcji Lidla?

Wśród 6 limitowanych zabawek znajdziemy renifera Svena z Krainy Lodu, psa Pluto z Teraz Miki, Simbę z Króla Lwa, Tuptusia z bajki Bambi oraz świnkę Pua z bajki Vaiana.

Zobaczcie w galerii wszystkie maskotki ->>

Od kiedy trwa akcja „Warzywa i owoce mają supermoce!” w Lidl?

Akcja rozpoczyna się już w poniedziałek, 30 sierpnia i potrwa do soboty, 16 października lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo, w sklepach Lidl Polska znajdziemy również aż 28 różnych artykułów z limitowanej kolekcji Disneya, w tym odzież dziecięcą, artykuły szkolne, książeczki czy kolorowanki.

Akcja lojalnościowa z maskotkami Disneya rozpoczyna się w poniedziałek, 30 sierpnia i będzie trwała do soboty, 16 października 2021, we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl Polska. Z akcji wyłączone są: napoje alkoholowe, w tym piwo, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt, a także karty Lidl.