To już piętnaście lat najlepszego programu śniadaniowego w Polsce. Z okazji jubileuszu przez cały miesiąc na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. Początek sezonu to również debiut nowej pary. Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga w połowie września po raz pierwszy wystąpią wspólnie w roli prowadzących.

Piętnaście lat temu na antenie TVN wyemitowany został pierwszy w historii odcinek porannego programu „Dzień Dobry TVN”. Od tego czasu niezmiennie pozostaje dla swoich widzów źródłem rozrywki i informacji. Już w pierwszym odcinku nowego sezonu redakcja programu przygotowała niezwykłą niespodziankę. Tego dnia w podróż po Polsce wyruszy Dzieńdobrobus. Reporterzy wybiorą się w odległe zakątki Polski, miejsca dobrze znane, ale i te mniej oczywiste. Sprawdzą z czego słyną, co warto zobaczyć, kim są ich mieszkańcy.

Jubileusz programu to również zmiany w gronie prowadzących. Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga dołączą do zespołu "Dzień Dobry TVN" i już 14 września po raz pierwszy poprowadzą wspólnie program.

To nie koniec niespodzianek! Od września w programie pojawią się również dwa nowe cykle. „Raz, dwa, trzy, piękna TY!” to projekt oparty na metamorfozach zarówno kobiet jak i mężczyzn. Specjaliści wykorzystają to, co znajdą w szafach i kosmetyczkach widzów. Styliści, makijażyści i fryzjerzy udowodnią, że niewielkim kosztem można dokonać spektakularnej odmiany wizerunku. W kolejnym cyklu „Sama to ogarniesz” pokazane zostaną szybkie i tanie sposoby na to, by poradzić sobie z drobnymi, domowymi usterkami. Czy każda sytuacja wymaga wezwania specjalisty, którego usługi często okazują się niezwykle kosztowne? Oczywiście, że nie! Eksperci podpowiedzą jak samodzielnie wykonać proste naprawy, ale też podzielą się kreatywnymi pomysłami na wykonanie domowych ozdób i wskazówkami dotyczącymi aranżacji przestrzeni.

W nowym sezonie nie zabraknie interesujących gości, najnowszych wiadomości z kraju i świata, ciekawostek z show-biznesu. „Dzień Dobry TVN” to niezawodny sposób na udany poranek!