[artykuł sponsorowany]

Relaksująca Mgiełka Zapachowa jest doskonałym zakończeniem codziennego rytuału pielęgnacyjnego ciała, który przedłuża jego uzależniająca przyjemność. Wprowadza ona nowe podejście do zagadnienia "naturalnych preparatów zapachowych". Jego istota leży w starannie wyważonej prostocie i subtelnym efekcie. Nie ma ryzyka zbyt obfitej aplikacji: zapach pozostaje dyskretny i atrakcyjny, a skóra miękka i jedwabista. Duża pojemność eleganckiej, lakierowanej, szklanej buteleczki (100 ml) pozwala cieszyć się zmysłowością Relaksującej Mgiełki Zapachowej w każdej chwili.

„By dostarczyć kobietom jeszcze więcej przyjemności, postanowiłam stworzyć mgiełkę do ciała, która przedłuży zmysłowość i finezję rytuału NUXE BODY, otulając zarówno ciało jak i umysł kojącym zapachem.”

Nuxe Body
materiały partnera

W skład gamy Nuxe Body wchodzą żel pod prysznic, peeling, balsam nawilżający, krem ujędrniający oraz dezodorant.  Sekretem urzekającej nuty zapachowej jest subtelna harmonia świeżej nuty kokosowego sorbetu, wplecionej w kwiatowy bukiet migdałowca i pomarańczy, które przenikają w zmysłowe nuty piżma oraz dzikiej wanilii.

Oczyszczają, złuszczają, pielęgnują ... Gama Nuxe Body stanowi bukiet naturalnych preparatów do pielęgnacji skóry, opartych na aktywnych ekstraktach z białych kwiatów, które po raz pierwszy zostały zastosowane w formułach kosmetycznych: płatki kwiatów pomarańczy i migdałowca.

Kosmetyki Nuxe dostępne są w aptekach.

Kliknij po więcej informacji =>