Kolekcja limitowana IKEA STUNSIG powstała z myślą o miłośnikach wzornictwa i mody.
Stworzona dla tych, którzy chcą się wyróżniać i uważają, że życie jest zbyt krótkie, by gubić się w tłumie.

Wybrano sześcioro utalentowanych artystów i zespołów projektowych blisko związanych z branżą mody, których zadaniem było stworzenie różnych nadruków – od fotografii mody, cyfrowego couture, kreskówek po odręczne rysunki i kolaże. Nadruki wykorzystaliśmy na przedmiotach codziennego użytku, takich jak poduszki, pościel, pudełka i porcelana, przekształcając to, co jest uważane za zwyczajne, w coś nadzwyczajnego. Zabawne, awangardowe, a czasem poetyckie nadruki wzbudzają mnóstwo różnych reakcji i emocji. Jedne powstały, by jedynie Cię rozśmieszyć, inne mają za zadanie pobudzić wyobraźnię i docenić piękno tkwiące w różnorodności.

Mamy nadzieję, że nasze motywy zainspirują ludzi i pobudzą wyobraźnię. Odzwierciedlają otaczający nas świat i wyrażają utopijne treści, mające na celu szerzenie dobra na świecie. (…) Chcemy, żeby ludzie pozytywnie i z ciekawością patrzyli w przyszłość, z odwagą podchodzili do tego, co nieznane i dostrzegali piękno w różnorodności – mówią projektantki Pinar & Viola, współautorki kolekcji.   

„Poprzez kolekcję STUNSIG chcieliśmy zaprezentować nowe artystyczne nadruki. Zależało nam, by wyjątkowe, zabawne i śmiałe wzory przystosować do wybranych produktów IKEA, które dzięki temu staną się nadzwyczajne”.
Henrik Most, Dyrektor Kreatywny kolekcji STUNSIG.

Kolekcja IKEA STUNSIG jest dostępna we wszystkich sklepach IKEA w Polsce od czerwca 2017 r.

--

Zobacz też: Katalog IKEA 2018 - jest już polska edycja! >>>

Nowy katalog IKEA 2018 już online! Co w nim znajdziecie? >>>