See More jest to aplikacja stworzona celowo do książek Neli. Jest bezpłatna i wystarczy ją ściągnąć na telefon lub tablet (App Store lub Google Play), aby szukać tajnych kodów w książkach. To świetna zabawa dla dzieci, która dodatkowo zachęca do czytania i odkrywania świata. Po zeskanowaniu kodów, dzieci mogą zobaczyć krótkie filmiki – uzupełnienie informacji z książki lub z przygód Neli. Poszerzanie wiedzy, to główne założenie multimediów w jej książkach.

Książki Neli coraz bardziej multimedialne

Aplikacja See More daje wiele możliwości – dzięki niej można oglądać zarówno standardowe filmy, jak i filmy 360 stopni. Nagrane dzięki specjalnej kamerze filmy 360, dają możliwość obracania się i rozglądania na wszystkie strony. Takie rozwiązanie pojawia się w książce „Nela i tajemnice oceanów”, gdzie po zeskanowaniu kodu, można przenieść się na dno morza lub pływać na rafie  oglądając podwodny świat.

Aplikacja ma też dodatkowe rozszerzenia - można znaleźć w niej odcinki filmów Neli, a także bieżące informacje o spotkaniach i wydarzeniach. Cały czas prowadzone są prace nad jej rozszerzaniem.

Nowe wydanie książki „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane” debiutuje również w nowej odsłonie okładkowej. Możemy zobaczyć na niej Nelę z lwiątkiem. Jest to nawiązanie do przygody „Afrykańskie safari”.

Książka składa się z 10 rozdziałów, a wraz z Nelą odwiedzamy 3 kontynenty – Afrykę, Azję i Amerykę Południową.

Kup książkę tutaj ->>

------------------------------------

O Neli:

Nela Mała Reporterka, wyruszając z kamerą w podróż  w wieku pięciu lat stała się prawdopodobnie najmłodszą reporterką świata. Już od ośmiu lat podróżuje po różnych kontynentach nagrywając autorskie reportaże i opisując swoje przygody w książkach. Kocha przyrodę i wyprawy. Jej idolem jest Steve Irvin, którego śladem chce ratować zwierzęta i podróżować wszędzie tam, gdzie poniosą ją wyobraźnia i marzenia. Zdobyła nagrodę Bestsellera Empiku: za rok 2015 (za książkę Nela itajemnice świata; jednocześnie była pierwszą osobą w tak młodym wieku, która uzyskała to wyróżnienie), za rok 2016 (w kategorii „Literatura dla dzieci”, za książkę Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany) oraz za rok 2017 (w kategorii „Literatura dla dzieci”, za książkę Nela i Skarby Karaibów). Aktualnie jest ponownie nominowana do Bestsellera Empiku za 2018 za książkę o Papui Nowej Gwinei Nela na wyspie rajskich ptaków (ogłoszenie wyników w lutym 2019).

Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z 2016 jej książka pt. Nela na kole podbiegunowym w 2017 została włączona do kanonu lektur jako lektura uzupełniająca w VIII klasie szkoły podstawowej. Książki Neli Małej Reporterki to bogata kopalnia wiedzy – uczą, rozwijają wyobraźnię i pokazują, jak ważne w życiu są marzenia i dążenie do ich realizacji. Dotychczas nakładem wydawnictwa Burda Publishing Polska ukazało się  dwanaście książek Neli: „10 Niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach. Podróżew nieznane”, „Nela i tajemnice świata”, „Nela na tropie przygód”, „Śladami Neli.Przez dżunglę, morza i oceany”, „Nela na kole podbiegunowym”, „Nela i skarbyKaraibów”, „Nela i tajemnice oceanów” „Nela i polarne zwierzęta”, Nela na wyspie rajskich ptaków”, „Nela i sekrety dalekich lądów”, „Nela i wyprawa do serca dżungli”.

Wszystkie książki Neli cieszą się niesamowitą popularnością. Na jej spotkania autorskie przychodzi rekordowa ilość osób, w 2017 i 2018 roku frekwencja sięgała nieraz ponad dziesięć tysięcy czytelników. Wszystkie spotkania autorskie są ogłaszane na Facebooku Neli www.facebook.com/podrozeneli w zakładce „wydarzenia”.