Kołowy, miniatury, ilustrowany, do samodzielnego uzupełnienia – na sklepowych półkach mnożą się różne rodzaje kalendarzy. Na co zwrócić uwagę przy wyborze swojego egzemplarza? Z pewnością warto przyjrzeć się układowi graficznemu, formatowi, ilości miejsca do zapisania oraz jakości wykonania. Jeśli szukacie sprawdzonych modeli, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje kalendarzy książkowych 2022 poniżej.

Kalendarz National Geographic 2022

Kalendarz książkowy od National Geographic  to idealna propozycja dla prawdziwie zabieganych. Organizację czasu ułatwią wam zamieszczone na jego początku kalendaria roczne i miesięczne. Planowanie codziennych obowiązków stanie się prostsze z pomocą wygodnych, podzielonych na godziny terminarzy tygodniowych. Dodatkowo na końcu kalendarza znajdują się: notes adresowy, miejsce na notatki oraz strony dedykowane na zapisanie ważnych dla nas dat i świąt. 

Kup teraz na empik.com

Miłośnikom podróży z pewnością spodobają się estetyczne i dokładnie podpisane fotografie, oraz dołączone na końcu praktyczne informacje ułatwiające odkrywanie świata. Elegancka oprawa z tłoczeniami, wysoka jakość papieru oraz staranne wykonanie sprawiają, że kalendarz tygodniowy od National Geographic doskonale sprawdzi się, jako prezent dla wyjątkowej osoby.

Rok pełen inspiracji. Anna Lewandowska

Inspirujące cytaty, estetyczne grafiki oraz praktyczne wskazówki do samodoskonalenia – to wszystko znajdziecie w przygotowanym przez Annę Lewandowską kalendarzu książkowym na rok 2022. Anna podpowie wam, jak osiągnąć wewnętrzną harmonię, zapomnieć o nękających nas kompleksach oraz w jaki sposób pracować nad bliskością. 

Zobacz również:

Kup teraz na empik.com

Organizację czasu ułatwią wam: zawarty na pierwszych stronach terminarz roczny na 2022 i 2023 rok oraz wygodne, podzielone poziomo kalendaria tygodniowe. Dzięki poręcznemu formatowi A5 kalendarz spokojnie zmieści się w waszej torebce.

Polskie góry. Inspiracja na cały 2022 rok

Kalendarz powstał z myślą o wszystkich pasjonatach górskich przygód. Zawiera praktyczne wskazówki, dotyczące bezpiecznego zdobywania szczytów oraz szczegółowe opisy najciekawszych tras, które z pewnością ułatwią wam planowanie kolejnych wypraw. Dowiecie się, ile czasu zarezerwować na konkretne podejścia, ile km liczą trasy oraz jak bardzo są one nachylone. Zamieszone w środku cytaty oraz grafiki z pewnością zainspirują was do lepszego poznania polskich gór. 

Kup teraz na empik.com

Kalendaria tygodniowe zawierają sporo miejsca, dzięki czemu z łatwością pomieścicie w nich listę wszystkich, codziennych obowiązków. Planowanie ułatwi wam również zamieszczony na końcu kalendarza notatnik. Polskie góry 2022 to również doskonały pomysł na prezent dla waszych bliskich – zarówno doświadczonych zdobywców szczytów, jak i początkujących miłośników górskich wycieczek.


Kalendarz książkowy to nie tylko niezawodny pomocnik w planowaniu codziennych obowiązków, lecz także sprawdzony pomysł na spersonalizowany prezent. Wśród dostępnych na rynku egzemplarzy z pewnością znajdziecie taki, który wpasuje się w zainteresowania waszych bliskich. Dzięki praktycznemu terminarzowi prościej im będzie wykorzystać ten rok w pełni.