Zależy ci na rodzinie i zrobisz wiele, żeby załagodzić spory w domu. Szukasz mężczyzny, który tak jak ty zaangażuje się w związek. Nie interesują cię flirty i romanse. Jesteś gotowa długo poczekać na tego jedynego.

Z mężczyzną Jedynką

To nie jest dobre połączenie. Ty dasz z siebie wszystko, a on będzie się rozwijał kosztem twojej przestrzeni życiowej. Nie daj się stłamsić w tym związku.

Z mężczyzną Dwójką

Stworzycie spokojną i stabilną parę. Nie będziecie podejmować ryzyka finansowego ani uczuciowego.

Z mężczyzną Trójką

To bardzo porządny związek. Im dłużej będziecie razem, tym lepszą relację stworzycie. On zapewni ci wiele atrakcji, nie będziesz się nudzić.

Z mężczyzną Czwórką

Z nim będziesz bardzo szczęśliwa. Razem wszystko wam się uda i nie ma takiej przeszkody, której byście razem nie pokonali. Pełne porozumienie ciał i dusz.

Z mężczyzną Piątką

W tym związku rozkwitniesz i będziesz mogła rozwijać się również w sferze zawodowej. On zawsze będzie cię wspierał i nie zechce z tobą rywalizować. To również świetny kochanek dla ciebie: pełen czułości i inwencji.

Z mężczyzną Szóstką

Nie będziecie sobie nawzajem przeszkadzać w rozwoju. To związek, w którym nauczysz się wreszcie być sobą, bez odgrywania żadnych ról. Powodzenie gwarantowane.

Z mężczyzną Siódemką

Będzie was łączyć bardzo silna więź. Dzięki tobie on stanie się lepiej zorganizowany, a ty zyskasz u swego boku mądrego i seksownego partnera.

Z mężczyzną Ósemką

Obojgu wam zależy na stworzeniu szczęśliwej rodziny i spokojnego domu. Przetrwacie każdą burzę.

Z mężczyzną Dziewiątką

Za bardzo będziesz dominować w tym związku. On zapragnie więcej swobody, ty jednak zareagujesz na to chorobliwą zazdrością i agresją.