Wytrwale szukasz swojej drugiej połówki. Dla dobra bliskiej ci osoby gotowa jesteś nawet do wielkich poświęceń. Wciąż eksperymentujesz i szukasz swojego księcia, więc twoi partnerzy bardzo różnią się od siebie. Nie lubisz rutyny w związku. Podziwiasz męskich, odważnych panów, zawsze gotowych przyjść ci z pomocą.

Z mężczyzną Jedynką

W tym związku będziesz mogła w pełni rozwinąć swoją kobiecość. On cię doceni i będzie wspierał. Musisz mu jednak także poświęcać trochę uwagi.

Z mężczyzną Dwójką

Idealny związek: jesteście do siebie bardzo podobni i macie takie same życiowe cele. Przy tym mężczyźnie poczujesz się bezpieczna i kochana.

Z mężczyzną Trójką

Ten partner nie będzie umiał docenić w pełni twoich zalet. Ty z kolei nie zechcesz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom i grać roli kury domowej.

Z mężczyzną Czwórką

Razem stworzycie ciepłą i głęboką relację, a wasz związek będzie stabilny i szczęśliwy. On zadba o jego bezpieczeństwo finansowe. Zechcecie mieć dużo dzieci.

Z mężczyzną Piątką

Trudno ci będzie stworzyć dobry związek z kimś, kto jest tak skupiony na sobie. Nie warto się męczyć, lepiej się rozstać i poszukać kogoś lepszego.

Z mężczyzną Szóstką

Bardzo udany układ, jeśli nie oczekujesz od życia zbyt dużo. Partner będzie ci wierny, ale o swoje sprawy musisz, niestety, zadbać sama.

Z mężczyzną Siódemką

Stworzycie idealną parę; ten pan sprawi, że spełnią się twoje najskrytsze marzenia. Nie każ mu jednak troszczyć się o materialną stronę związku.

Z mężczyzną Ósemką

U boku tego mężczyzny poczujesz, że cały świat leży u twoich stóp. Razem pokonacie każdą przeszkodę i zrealizujecie swoje ambicje.

Z mężczyzną Dziewiątką

Stworzycie wspaniałą rodzinę. Tylko nie wymagaj od niego, żeby zachowywał się jak macho.