W imię uczucia gotowa jesteś poświęcić karierę lub doraźne zyski. Jesteś bardzo hojna i wyrozumiała dla partnera, potrafi sz mu wiele wybaczyć. Umiesz się do niego dostosować. Szukasz mężczyzny o horyzontach podobnych do twoich. Musi być dla ciebie nie tylko mężem i kochankiem, ale również przyjacielem.

Z mężczyzną Jedynką

To świetne połączenie charakterów. Ten partner zadba o wszystko. O nic nie będziesz musiała się martwić ani troszczyć. Tego ci najbardziej potrzeba.

Z mężczyzną Dwójką

Bardzo dobrze będziesz się z nim czuła. On spełni każdą twoją zachciankę. Razem stworzycie kochającą się rodzinę, a wasz dom stanie się przystanią dla bliskich.

Z mężczyzną Trójką

Będziecie się przyciągać i odpychać jednocześnie. On obwini cię za każde swoje niepowodzenie. Zastanów się, czy chcesz to znosić całe życie. Choć połączy was silna namiętność, codzienność okaże się raczej trudna.

Z mężczyzną Czwórką

Waszym wspólnym celem stanie się stworzenie rodziny. On zapewni ci spokój i finansową stabilizację, ale w łóżku możesz być trochę zawiedziona.

Z mężczyzną Piątką

Nie wiąż się z tym mężczyzną. Nie będzie cię bowiem szanował i doceniał. Ta relacja to dla ciebie prawdziwa męczarnia, więc szybko ją zakończ.

Z mężczyzną Szóstką

Spędzicie razem wiele lat. Dowiesz się, co to znaczy być naprawdę szczęśliwą, bo on będzie gloryfikował twoje zalety i wielbił cię jako kobietę.

Z mężczyzną Siódemką

W tym związku to ty przejmiesz stery i poczujesz się z tym doskonale. Partner będzie bujał w obłokach i prawił ci o sile swojej miłości. W łóżku sielanka.

Z mężczyzną Ósemką

Uciekaj od niego najdalej jak możesz. Nie dość, że wcale nie będzie o ciebie dbał, to jeszcze okaże brak szacunku i wpędzi w kompleksy.

Z mężczyzną Dziewiątką

Wasze życie seksualne będzie bujne i wyrafinowane, ale to ci nie wystarczy, żeby stworzyć satysfakcjonujący związek. Ten facet to materiał na romans.