Potrafisz być hojna, bezpośrednia, ale też bardzo zazdrosna. Seks jest dla ciebie tak samo ważny jak uczucia, dlatego rzadko decydujesz się na związek platoniczny. Szukasz mężczyzn podobnych do siebie – zdecydowanych i silnych. Cenisz jednak i tych, którzy pomagają w życiowych kłopotach.

Z mężczyzną Jedynką

Jesteście bardzo podobni, ale to nie przeszkodzi wam w stworzeniu idealnego związku. Róbcie wszystko razem, a pokonacie każdą przeszkodę.

Z mężczyzną Dwójką

Wasze osobowości pasują do siebie idealnie. Będziecie nawzajem się uzupełniać i wspierać.

Z mężczyzną Trójką

Ten związek to nie lada wyzwanie dla was obojga. Możesz stać się dla partnera źródłem inspiracji i zachęcić go do realizowania nowych życiowych celów.

Z mężczyzną Czwórką

W tym związku rządzi jedna osoba (przeważnie jesteś nią ty), a druga musi się podporządkować. Jeżeli oboje akceptujecie swoje role, stanowicie razem zgrany duet.

Z mężczyzną Piątką

Możecie flirtować i romansować, jednak trudno wam będzie stworzyć stabilny związek. Mężczyzna jest tak skupiony na sobie, że nie zauważy twoich potrzeb.

Z mężczyzną Szóstką

Interesująca z was para. Razem dużo ryzykujecie, ale też wiele możecie zyskać. Ten partner bywa bardzo bierny, co może doprowadzić do kryzysu.

Z mężczyzną Siódemką

Trudno wam będzie się dogadać, ponieważ nadajecie na zupełnie innych falach. On buja w obłokach, ty zajmujesz się liczeniem wspólnych pieniędzy i planowaniem.

Z mężczyzną Ósemką

Jesteście świetnymi przyjaciółmi. Rozumiecie się bez słów i spełniacie swoje wzajemne potrzeby. Niestety, seks nie będzie mocną stroną waszego związku.

Z mężczyzną Dziewiątką

Doskonale połączenie charakterów. Nie będziesz musiała walczyć, by przeforsować swoje projekty. Mężczyzna dopasuje się do ciebie i sprawi, że będziesz zadowolona. Przed wami długie i szczęśliwe wspólne życie.