Angażujesz się mocno, lecz bywasz też zazdrosna i zaborcza. Trudno wybaczasz zdradę czy nielojalność partnera. Sama jesteś wierna i bardzo oddana; tego samo oczekujesz od partnera. Szukasz mężczyzny, który zapewni ci przyszłość na odpowiednim poziomie i będzie zaradny finansowo.

Z mężczyzną Jedynką

Jesteście zbyt silnymi osobowościami, żeby stworzyć udaną oraz zgodną parę. Obydwoje dążycie do realizacji własnych celów za wszelką cenę.

Z mężczyzną Dwójką

Przy nim poczujesz się wspaniale i nie będziesz go musiała pilnować. Okaże się wiernym i lojalnym partnerem, co poskromi twoją zazdrosną naturę.

Z mężczyzną Trójką

Niby wszystko będzie w porządku, ale w pewnym momencie poczujesz, że tobą manipuluje.

Z mężczyzną Czwórką

Marzył o tobie całe życie i kiedy wreszcie cię spotka, nie wypuści już ze swoich objęć. Ty również w jego ramionach odnajdziesz szczęście.

Z mężczyzną Piątką

Nie znajdziesz niczego ciekawego w relacji z mężczyzną, który nie widzi dalej niż czubek swojego nosa. Ten związek nie przetrwa nawet tygodnia.

Z mężczyzną Szóstką

Stworzycie idealną parę. Partner będzie ci pomagał i weźmie na siebie wiele nie tylko codziennych obowiązków. Poczujesz się jak księżniczka.

Z mężczyzną Siódemką

Świetnie się uzupełniacie i stanowicie dobraną parę. Dzięki niemu twoje życie nigdy nie będzie szare i nudne. Podstawami tego układu są miłość i przyjaźń.

Z mężczyzną Ósemką

Unikaj tego mężczyzny, bo wplączesz się w związek, który będzie rywalizacją, walką na śmierć i życie. Nie znajdziesz przy nim spokoju.

Z mężczyzną Dziewiątką

Musisz się postarać, żeby zatrzymać tego wyrafinowanego mężczyznę przy sobie.