Potrzebujesz partnera, który sprowadzi cię na ziemię i pokieruje twoim losem. Sama nieraz jesteś bezradna wobec problemów, trudności dnia codziennego. Nie lubisz się kłócić, dążysz do ugody. Szukasz swojej idealnej połówki, a jeśli jej nie masz, to bez skargi trwasz w samotności.

Z mężczyzną Jedynką

Na początku będziesz z nim walczyć o wszystko, z czasem jednak się okaże, że to jest właśnie ten mężczyzna, którego długo szukałaś.

Z mężczyzną Dwójką

Nie będziesz go ani szanować, ani kochać całym sercem. Ten facet nie jest ci w stanie niczym zaimponować. Szkoda na niego twojego cennego czasu.

Z mężczyzną Trójką

Razem będziecie szczęśliwi przez wiele lat. Partner da ci to, czego szukasz w życiu i… w sypialni.

Z mężczyzną Czwórką

Nie pasujecie do siebie pod żadnym względem. Ten facet jest dla ciebie zbyt stateczny, nieporadny i zwyczajny. Szybko zacznie cię irytować i nużyć.

Z mężczyzną Piątką

Wspólnie macie szansę na sukces. Jeśli partner nie okaże się niepoprawnym egoistą, przeżyjecie razem wiele wspaniałych lat, bez żadnych konfliktów.

Z mężczyzną Szóstką

Nie będziesz mogła bez niego się obejść. Szybko dostrzeżesz, że dzięki niemu twoje życie jest o wiele łatwiejsze i bogatsze w radosne doznania.

Z mężczyzną Siódemką

To jest trudny, a nawet toksyczny związek. Żadne z was na nim nie skorzysta, a może tylko stracić. Uciekaj od tego mężczyzny jak najdalej.

Z mężczyzną Ósemką

Przed wami życie w zgodzie i szczęściu. On jest spolegliwym partnerem, nie będzie się wtrącał w twoje sprawy ani nie zechce niczego w tobie zmieniać.

Z mężczyzną Dziewiątką

Jesteście świetnymi partnerami w biznesie, ale fatalnymi w życiu osobistym. Szybko się z nim zaprzyjaźnisz, ale nie wiąż z tym facetem przyszłości.