Numerologia – co to jest?

Numerologia pozwala na prognozowanie z liczby. Według numerologów nasza data urodzenia nie jest przypadkowa i określa nasz charakter. Zadaniem numerologii partnerskiej jest określenie dopasowania charakterów i temperamentów. Taka analiza pozwoli na budowanie relacji opartej na dopasowaniu i wzajemnym uzupełnianiu się. Traktując numerologię jako wskazówkę możesz stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Numerologia – jaka cyfra określa mój charakter?

Podstawą numerologii jest nasza data urodzenia, która odpowiada za nasz charakter i temperament. Aby odkryć jaką jesteśmy cyfrą należy zsumować wszystkie cyfry z naszej daty urodzenia.

Jeżeli urodziliśmy się 15.04.1987 to dodajemy do siebie kolejno 1+5+0+4+1+9+8+7=35, a następnie sumujemy cyfry wyniku 3+5=8, czyli jesteśmy numerologiczną 8.

Numerologia partnerska – która liczba najlepiej do ciebie pasuje?

Numerologia partnerska pozwala na określenie dopasowania dwóch cyfr w parze. Analizuje wiodące cechy ich osobowości. Dzięki temu jest w stanie określić, która cyfra bardziej pasuje do której. Każda numerologiczna cyfra ma inny charakter, temperament, inne rzeczy są dla niej ważne, dlatego pomiędzy niektórymi cyframi łatwiej będzie dochodzić do napięć. Zobacz osoba z pod jakiej cyfry będzie najlepsza dla ciebie.

Numerologia partnerska – numerologiczna 1

Jest kobietą władczą i porywczą. Ceni sobie niezależność. Miewa zmienne nastroje. Jest tak samo porywcza, jak i namiętna. Jeżeli partner odpowiada jej temperamentem, potrafi być bardzo zmysłowa

Najlepiej dopasowani partnerzy: 2 i 6 – są to osoby ugodowe, łagodne i skłonne do kompromisów.

Może się udać: 3 i 4 – z nimi numerologiczna 1 będzie musiała być bardziej ugodowa.

Brak dopasowania: 1, 8 i 9 – są to równie silne charaktery, które nie zrezygnują ze swojej władzy. Częste konflikty gwarantowane.


Numerologia partnerska – numerologiczna 2

Jest kobietą romantyczną i stałą w uczuciach. Pozwala się zdobywać. Od drugiej połówki oczekuje lojalności, ciepła i wierności. Z właściwym partnerem potrafi uwolnić swoją namiętność i zmysłowość.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 2, 4 i 6 – są to osoby równie wrażliwe, oczekujące czułości i wierności.

Może się udać: 3 i 5 – partnerzy z pod tych cyfr dodadzą 2 energii i wrażeń.

Brak dopasowania: 7 i 9 – bardzo powściągliwa 7 nie będzie pasować do nieśmiałej 2, a 9 nie da numerologicznej 2 upragnionego poczucia bezpieczeństwa.


Numerologia partnerska – numerologiczna 3

Jest zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. Jest skora do kompromisów i nie lubi konfliktów. Kobieta z pod numerologicznej 3 szuka ideału, czasami naiwnie wierząc, że każda je relacja jest z tym jedynym

Najlepiej dopasowani partnerzy: 3, 1 i 5 – są to równie wesołe i energiczne osoby, z którymi nie będziesz się nudzić.

Może się udać: 9 – byłby to równie żywiołowy partner, ale na dłuższą metę może to być zbyt męczące.

Brak dopasowania: 2, 4 i 6 – to zbyt spokojni partnerzy dla numerologicznej 3.


Numerologia partnerska – numerologiczna 4

Uczciwa i stała w uczuciach numerologiczna 4 marzy o stabilnym związku. Krótkie przygody nie są dla niej, a na pełne zaangażowanie decyduje się dopiero wtedy, kiedy jest pewna, że to ten jedyny.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 2, 6 i 7 – są to partnerzy stali w uczuciach i wierni.

Może się udać: 1, 8 i 9 – jeżeli numerologiczna 4 zaakceptuje stanowczy i bojowy charakter partnerów z pod tych cyfr to również z nimi uda się jej stworzyć stabilny związek.

Brak dopasowania: 3 i 5 – ich lekkoduszne i nieodpowiedzialne uosobienie nie będzie w stanie dać szczęścia pragnącej stabilności 4. 


Numerologia partnerska – numerologiczna 5

Bywa kobietą kapryśną, którą ciężko zadowolić. Wszędzie jej pełno i potrzebuje partnera, który za nią nadąży. Nie ma skrupułów, jeżeli będzie w związku nieszczęśliwa to odejdzie. Lubi namiętność i dominację w sypialni.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 5 i 3 – z takimi partnerami 5 nie będzie się nudzić. Tak jak ona są gotowi na eksperymenty i skorzy do dobrej zabawy.

Może się udać: 4 – są to dwa całkowicie przeciwstawne charaktery, ale mogą się uzupełniać.

Brak dopasowania: 2, 6, i 7 – osoby z pod tych cyfr będą dla numerologicznej piątki zbyt spokojne i wrażliwe.


Numerologia partnerska – numerologiczna 6

Jest kobietą o bardzo rodzinnym uosobieniu. Szuka czułości i ciepła domowego ogniska. Jest zmysłowa, ale uczucia woli rozwijać powoli.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 6, 4 i 2 – ci partnerzy również szukają bezpiecznych i stałych relacji.

Może się udać: 1, 3 i 5 – w przypadku związku z osobami z pod tych cyfr numerologiczna 6 będzie musiała przymykać oko na niektóre niedopasowania.

Brak dopasowania: 8 – zbyt różni się od rodzinnej 6


Numerolgia partnerska – numerologiczna 7

Numerologiczna 7 ma dwie strony. W pierwszym kontakcie może wydawać się chłodna i zdystansowana, ale zyskuje po bliższym poznaniu. W głębi duszy jest zmysłowa i bardzo uczuciowa. Nie lubi być sama, dlatego jak już znajdzie idealnego partnera zrobi wszystko, żeby czuł się z nią szczęśliwy.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 7, 4 i 9 – będą to partnerzy z dużym podobieństwem charakterów.

Może się udać: 3 i 5 – na pierwszy rzut oka partnerzy z pod tych cyfr mogą wydawać się zbyt energiczni dla numerologicznej 7, ale warto dać im szansę.

Brak dopasowania: 2 i 6 – te osoby są zbyt niepewne siebie, żeby odnaleźć się z 7.


Numerologia partnerska – numerologiczna 8  

Jest kobietą, która lubi dominować w związku. Jej zaborczy i władczy temperament wymaga całkowitego podporządkowania partnera.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 2, 4, 6, 7 i 9 – w relacji z tymi partnerami numerologiczna 8 z łatwością będzie grać pierwsze skrzypce.

Może się udać: 3 i 5 – w przypadku tych partnerów 8 musi być gotowa na kłótnie, ale również nieprzewidywalne przygody.

Brak dopasowania: 1 i 8 – są to również silne i dominujące charaktery, trudno będzie numerologicznej 8 podzieli się swoją władzą.


Numerologia partnerska – numerologiczna 9

Jest osobą z natury wrażliwą. Woli zachować dystans i sama nigdy nie zrobi pierwszego kroku. Związki traktuje bardzo poważnie, nie ma u niej zgody na flirty i zdrady. Szuka kogoś równie stałego w uczuciach i wiernego.

Najlepiej dopasowani partnerzy: 9 i 7 – ci partnerzy doskonale zrozumieją potrzeby numerologicznej 9 i będą się z nią najlepiej dogadywać.

Może się udać: 6 – w przypadku związku z numerologiczną 6, 9 musi uważać, czy nie jest za bardzo ograniczana.

Brak dopasowania: 1 i 5 – z nimi będzie trudno o porozumienie, a kłótnie będą nieuniknione.